باقی مانده عید پاک در 5 این عسل و…


ژامبون لعاب دار عسلی آناناس
ژامبون لعاب دار عسل آناناس

شکی نیست که عید پاک امسال برای اکثر ما کمی متفاوت به نظر می رسد. در حالی که ممکن است نتوانیم گردهمایی های بزرگی را که به آن عادت کرده ایم برگزار کنیم، اما هنوز فرصت خوبی است که با افراد خانواده و سایر عزیزانمان به صورت دیجیتالی جمع شویم تا در راحتی سنت سهیم باشیم.

اگر عادت دارید یک ژامبون بزرگ تهیه کنید تا تمام خانواده از آن لذت ببرند، نیازی به کنار گذاشتن این ژامبون نیست زیرا ممکن است جمعیت کمتر باشد (اما می توانید طعم ها را با ژامبون لعاب دار عسل آناناس یا ویسکی عسلی ما تغییر دهید. ژامبون لعاب میخک)؛ در عوض، به تمام دستور العمل های خوشمزه ای که می توانید با باقیمانده ها درست کنید فکر کنید! با کمی مواد اولیه و کمی خلاقیت، آن ژامبون تعطیلات می تواند به یک غذای جدید مورد علاقه خانواده تبدیل شود. آیا نیاز به کمی الهام دارید تا نبوغ آشپزی خود را به جریان بیندازید؟ ما در زیر پنج مورد از دستور العمل های ژامبون عسل مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم. بنابراین خانواده را دور هم جمع کنید و یک شاهکار آشپزی بسازید!

روش مورد علاقه شما برای استفاده از باقی مانده ژامبون چیست؟ در مورد آن در بخش نظرات زیر به ما بگویید. عید پاک، همه مبارک!

سفارش فوری عسل ♥