بازگشت به مدرسه توسط زنبور عسل امکان پذیر شد


بازگشت به مدرسه

آیا می دانستید که زنبورهای عسل 1/3 غذاهایی را که می خوریم گرده افشانی می کنند؟ درسته! در واقع، هنگامی که زنبورها در حال جمع آوری شهد برای تولید عسل هستند، بیش از 90 محصول مختلف کشاورزی را گرده افشانی می کنند. بسیاری از خوراکی‌ها و خوراکی‌های مورد علاقه در زمان ناهار، از جمله سیب، توت، پرتقال، خیار، هویج، خربزه، گلابی و بسیاری از میوه‌ها و سبزیجات دیگر توسط زنبورهای عسل ممکن شده است.

در زیر ما پنج دستور العمل برتر برای بازگشت به مدرسه را به اشتراک می گذاریم که با کمک زنبورهای عسل که بچه ها دوست دارند و مورد تأیید والدین هستند، امکان پذیر شده است.

دوشنبه
هفته خانواده خود را با این ساده و خوشمزه تقویت کنید کیوی عسل میوه تمشک شامل کیوی و تمشک گرده افشانی زنبور عسل و عسل شیرین! اجازه دهید بچه ها با میوه های گرده افشانی مورد علاقه خود مانند توت فرنگی، هندوانه و طالبی لذت ببرند.


سهشنبه
زنبورهای عسل علاوه بر میوه‌های مورد علاقه ما، انواع سبزیجات از جمله فلفل قرمز، خیار، هویج و گوجه‌فرنگی موجود در این سبزیجات را گرده افشانی می‌کنند. بسته بندی سبزیجات با سس عسل آووکادو!


چهار شنبه
بچه ها را با میان وعده ای که می توانید با آن احساس خوبی داشته باشید به مدرسه بازگردانید. اینها را بالا ببرید کوکی های سیب عسلی با نارگیل، بادام، زغال اخته، و زردآلو خشک – همه با گرده افشانی زنبور عسل ممکن شده است.


پنج شنبه
ما غلتک های مخلوط بری راهی آسان و خوشمزه برای ترغیب بچه ها به خوردن میوه های تازه بیشتر ارائه دهید. این غذا شامل زغال اخته، توت فرنگی و تمشک گرده افشانی زنبور عسل و همراه با انرژی طبیعی عسل، بچه ها را برای آخر هفته انرژی می دهد!


جمعه
این پایان هفته و زمانی است که به خانواده خود با یک خوراکی شیرین پاداش دهید که می توانید از آن احساس خوبی داشته باشید. با بادام گرده افشانی زنبور عسل، تخمه آفتابگردان و زغال اخته، اینها براونی شکلاتی بدون پخت مطمئن باشید که خدمه خود را راضی و پر نگه خواهید داشت!

این خوراکی‌های جعبه ناهار نه تنها خوشمزه هستند، بلکه با انرژی طبیعی عسل، به بچه‌ها در طول روز مدرسه و بعد از آن انرژی می‌دهند.

با آرزوی سال تحصیلی سالم و پربار برای همه بچه ها.

سفارش فوری عسل ♥