بازگشت آس به مدرسه با عسل!


پشته بادام زمینی جک فلپ

ما در مورد شما مطمئن نیستیم، اما هفته گذشته فیدهای خبری ما پر از تصاویر شایان ستایش بچه ها در اولین روز بازگشت به مدرسه بود. حالا چه این روز را جشن بگیرید و چه برای آن عزاداری کنید (آنها خیلی سریع بزرگ می شوند!)، یک چیز را با اطمینان می دانیم این است که انتقال از تابستان به روال مدرسه می تواند سخت باشد، اما ما اینجا هستیم تا آن را تبدیل کنیم. با عسل کمی شیرین تر

همه ما اهمیت سوخت رسانی به دانش آموزان خود را برای موفقیت در مدرسه و فراتر از آن می دانیم و عسل می تواند نقش کوچکی داشته باشد. عسل با داشتن 17 گرم کربوهیدرات (سوخت اولیه بدن) در هر قاشق غذاخوری، یک تقویت‌کننده انرژی طبیعی عالی است که به دانش‌آموزان کوچک در طول روز نیرو می‌دهد. و به دلیل طعم باورنکردنی و تطبیق پذیری آن، گنجاندن عسل در رژیم غذایی کودکتان از صبحانه و ناهار تا میان وعده های بعد از مدرسه و شام آسان است.

امروز ما تعدادی از ساده ترین دستور العمل های الهام گرفته از عسل را برای شما آورده ایم که فصل بازگشت به مدرسه را کمی آسان تر می کند. از صبحانه‌های مقوی (با گزینه‌های در حال حرکت) و ناهارهای پرقدرت برای پر نگه‌داشتن آن‌ها تا شام‌های آسانی که با کمترین زمان انجام می‌شوند، این 12 دستور غذا مطمئناً بهترین نمره را به شما می‌دهند!

حالا ما دوست داریم از شما بشنویم! دستور العمل ها، سنت ها یا خاطرات مورد علاقه خود را برای بازگشت به مدرسه در نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.

سفارش فوری عسل ♥