این سه نانوایی عسل را به اشتراک می گذارند…


نان بریده شده

در دومین هفته از جشن‌های ماه ملی عسل خود هستیم و سه نانوایی خرده‌فروشی عالی دیگر داریم که با آنها همکاری می‌کنیم تا در مورد آنها به شما بگوییم. هر یک از این نانوایی ها در ماه سپتامبر در نانوایی های خود به تبلیغ عسل، زنبورهای عسل و استفاده از این ماده 100% کاملا طبیعی در نان ها، شیرینی ها و کالاهای شیرین می پردازند.

آیا قسمت 1 شراکت نانوایی خرده فروشی ما را از دست داده اید؟ در مورد آن اینجا بخوانید.


نانوایی ناتانیل رید، کرکوود، میسوری

ناتانیال

با گذشت سه روز از ماه ملی عسل و ما از ناتانیل تماس گرفتیم مبنی بر اینکه تمام ایستگاه‌های چسبنده‌اش تقریباً تمام شده است! ظاهراً پاسخ مشتری شگفت‌انگیز بوده است، اما این چیز جدیدی برای نانوایی ناتانیل رید نیست. از زمان افتتاح در سال 2016، این نانوایی مقصد ساکنان سنت لوئیس بوده است.

ما ناتانیل را در اجلاس پخت عسل خود در سال 2019 ملاقات کردیم، جایی که از نزدیک شاهد مهارت‌هایی بودیم که او در شیرینی‌ها و کالاهای شیرین به ارمغان آورد. برای ماه سپتامبر، او چندین محصول ساخته شده با عسل، از جمله کیک پوندی عسل و آرد گندم سیاه، کیک پوندی زردآلو و جو دوسر را به نمایش خواهد گذاشت. از نانوایی ناتانیل رید در سنت لوئیس یا به صورت آنلاین دیدن کنید.

کیک و کیک خوب، دیترویت، میشیگان

هرگز تور زنبورستان از اجلاس پخت عسل 2018 را فراموش نخواهیم کرد که سرآشپز آوریل اندرسون از کیک و کیک های خوب در آن حضور داشت. پس از تحسین پختن غذای او در روز قبل، نوبت ما بود که از طریق بازدید عمیق از کندو، دنیای شگفت انگیز زنبورها را به او نشان دهیم.

از آن زمان به بعد، ما با هم برای تبلیغ زنبورهای عسل و عسل به عنوان بخشی از ماه ملی عسل همکاری کرده‌ایم. سرآشپز آوریل در نانوایی خود در دیترویت، انواع کیک های ارگانیک، کیک های کوچک، نان صبحانه و سایر کالاهای شیرین را ارائه می دهد. اگر در شهر موتور هستید، برای صرف غذا در نانوایی تلاش کنید یا از وب سایت Good Cakes and Bakes دیدن کنید.

نانوایی لیتل تارت، آتلانتا

نه سال پیش، مردم متوجه کالاهای پخته شده ای شدند که سارا اوبراین به بازارهای کشاورزان در سراسر آتلانتا می آورد. Buzz شروع به ساخت کرد و در سال 2011، یک نانوایی آجر و ملات به طور رسمی Little Tart Bakeshop را به عنوان یک موسسه آتلانتا راه اندازی کرد. امروز، سارا نانوایی خود را به سه مکان گسترش داده است و همچنان به ساختن شهرت خود به عنوان یک نانوایی برجسته ادامه می دهد.

این دومین سالی است که با Little Tart Bakeshop کار می کنیم و Sticky Stations را در هر سه مکان نانوایی نصب می کنیم. بایستید و یکی از غذاهای شیرینی شگفت انگیز آنها را با یک نوع عسل خوشمزه امتحان کنید. در آتلانتا نیست؟ می توانید برخی از غذاهای نانوایی آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید و آنها را برای شما ارسال کنید!

سفارش فوری عسل ♥