اوه، چه سال جدیدی است، عزیزم!


Bee Box Getty 544439541 170626 071448

سال جدید رسما فرا رسیده است و ما نمی توانیم هیجان زده نباشیم.

سال گذشته بسیاری از تجربیات جدید و هیجان انگیز را برای هیئت ملی عسل (NHB) به ارمغان آورد – غرق شدن در خورشید در غذا و شراب ساحل جنوبی، همکاری با دیزنی در بازگویی حماسی کتاب جنگل، راه اندازی اولین برنامه خرده فروشی ما با Honey Up Your ما. تبلیغات تابستانی و ارتباط با غذاخوری ها در جشن پورتلند. در کنار پیدا کردن دوستان جدید، ما همچنین باید سال را با برخی از دوستان قدیمی خود مانند سرآشپز دیوید گواس و عکاس مارک بوتون بگذرانیم. اما با پایان یافتن یک سال دیگر، نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم سال جدید چه چیزی به ارمغان می‌آورد.

ما احساس می کنیم که سال 2017 بسیار شیرین خواهد بود. امسال NHB به تجربه “اول”های بسیار بیشتری ادامه خواهد داد – تبلیغات جدید، مشارکت های جدید، رویدادهای جدید و حتی یک وب سایت جدید (اطلاعات بیشتر در این مورد)! علاوه بر این فعالیت های سرگرم کننده، NHB به ارائه دستور العمل ها، نکات و مواد جدید هیجان انگیز به طرفداران اختصاص دارد.

امیدواریم در این راه شما را ببینیم! حتماً ماجراهای ما را با ارتباط با ما در فیس بوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام همچنین می توانید ما را در حال به اشتراک گذاشتن الهامات شیرین در Pinterest بیابید، بنابراین حتماً ما را در آنجا دنبال کنید.

حالا می خواهیم از شما بشنویم! چه برنامه ها یا پیش بینی های جدید و هیجان انگیزی برای سال 2017 دارید؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

در اینجا به یک سال جدید شیرین است!سفارش فوری عسل ♥