انتشارات جدید آبجو عسل، Craft Brewers آنلاین…


آبجو سبک 1 برش خورده

به نظر می رسد که جهان در حالت تعلیق است تا زمانی که بدانیم اثرات بلندمدت ویروس کرونا بر کسب و کارهای کوچک، نمایشگاه های تجاری و در کل اقتصاد چیست. اما یک صنعت وجود دارد که در میان این زمان‌های سخت پیشرفت می‌کند و می‌گوید: «می‌خواهی ببینیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم؟ آبجوم را نگه دار.» این صنعت آبجوسازی صنایع دستی است.

هیئت ملی عسل از نزدیک صنعت آبجوسازی صنایع دستی را از طریق این بیماری همه گیر تحت نظر داشته است، تصمیمات دشواری را که کارخانه های آبجوسازی مجبور شده اند از طریق تعطیلی اجباری اتخاذ کنند، و همچنین نحوه انطباق دیگران با این عادی موقت جدید را تماشا کرده است. کارخانه‌های آبجوسازی صرفاً به حالت to-go یا انجام سفارشات تغییر کرده‌اند. برخی دیگر شروع به تحویل آبجو کرده اند و برخی کاملاً با ارائه فروشگاه های آنلاین سازگار شده اند.

چیز دیگری که ما شروع به دیدن آن کردیم، موجی از آبجوهای عسل تازه منتشر شده بود، به ویژه از شرکت کنندگان قبلی ما در اجلاس آبجو عسل. Trillium Brewing Company، یک کارخانه آبجوسازی مستقر در بوستون در بوستون که در اجلاس سنت لوئیس در سال 2017 شرکت کرد، آبجو عسل پرفروش خود را با نام Cutting Tiles دوباره منتشر کرد. تا ساعت 9 صبح روزی که به فروشگاه آنلاین اضافه شد فروخته شد. Trillium همچنین در ماه آوریل یک آبجو عسل جدید با تبلیغات ویدیویی از قطره قطره عسل در بطری منتشر کرد. Dangerous Man، یک کارخانه آبجوسازی در مینیاپولیس، در اجلاس آستین ما در سال 2018 شرکت کرد. آنها تنها در ماه آوریل سه آبجو عسل جدید را در ترکیب خود عرضه کردند. علاوه بر این، Perennial Artisan Ales مستقر در سنت لوئیس نیز یک آبجو عسل جدید منتشر کرد. ما با راب میلر از Dangerous Man و کریس کینست از Perennial Artisan Ales صحبت کردیم تا درباره استراتژی‌ها در طول COVID-19 و انتشار آبجوی تازه ساخته شده با عسل در آوریل بحث کنیم!

مصاحبه مرد خطرناک
NHB: آیا می توانید در مورد COVID-19 و اینکه چگونه کارخانه آبجوسازی در این زمان بی سابقه تغییر کرده است صحبت کنید؟ این چگونه نحوه عملکرد شما را تغییر داده است و مشتریان و کارمندان چگونه با آن رفتار می کنند؟
میلر: من به این افتخار می کنم که کارکنان و شرکت ما چگونه برای مقابله با COVID-19 حرکت کرده اند. به نوعی، مدل کسب و کار ما به ما این امکان را می دهد که زیرک و انعطاف پذیر باشیم، که در زمان تغییر زمان به ما مزیتی می دهد. ما همچنین سه سال پیش یک مغازه برای رفتن ساختیم، و این ما را سرپا نگه داشته است. در یک هفته توانستیم کل کسب و کار خود را به فروش Crowlers در فروشگاه خود تغییر دهیم. ما روزها و ساعات کار خود را تغییر دادیم تا منعکس کننده نیاز مشتریان باشیم و در ایجاد یک فرآیند فروش عمدتاً بدون تماس در خط مقدم بودیم. هفته بعد، برای آن دسته از مشتریانی که برای احساس امنیت به تماس کمتری نیاز داشتند، حاشیه را اضافه کردیم. ما اتاقک خود را به یک منطقه تولید/دفتر/ذخیره تبدیل کردیم تا کارکنان بتوانند راحت‌تر پخش شوند و فضای بیشتری برای تولید کراولر داشته باشیم. کارکنان ما با قلب خود این مسئولیت را به انجام رساندند تا سخت کار کنند، پاسخگو و خلاق باشند تا کسب و کار خود را حفظ کنند. مشتریان ما با پشتیبانی شگفت انگیز پاسخ داده اند. این باعث می‌شود که احساس کنیم می‌خواهند ما را ببینند که این زمان را پشت سر می‌گذاریم تا بتوانیم یک روز به اتاقک محله‌شان برگردیم.

NHB: Orange Cream Trifle Pastry Ale جدید به تازگی در ماه آوریل عرضه شد. آیا استراتژی شما برای این نسخه اصلاً تغییر کرد یا طبق معمول کار بود؟ آیا می‌توانید تفاوت‌هایی را که در انتشار آبجو در این مدت نسبت به انتشار معمولی وجود داشت، به ما بگویید؟
میلر: کار طبق معمول. ما همیشه سعی می‌کنیم خلاق باشیم، فصل همه‌گیری یا نه. تفاوت واقعی این است که آبجو فقط در قوطی های Crowler ما خارج از فروشگاه ما فروخته می شود و نه به صورت شیر ​​در اتاقک.

NHB: مشتریان در مورد نسخه ساخته شده با عسل چه می گویند؟
میلر: آنها آن را دوست داشتند. مشتریان ما شیفته عسل هستند و همیشه کنجکاو هستند که تمام آبجوهای ما را که با عسل درست شده اند امتحان کنند. Orange Cream Trifle Pastry Ale یکی از سریع‌ترین آبجوهای ما تا به امروز بود، حتی با وجود عدم فروش در اتاقک.

NHB: فرآیند فکری پشت بخش فنی کرم نارنجی چگونه بود؟ از چه طعمی از عسل استفاده می کنید و با هر کدام چه نت های طعمی می گیرید؟ فرآیند فکری پشت انتخاب عسل برای دم کردن چه بود؟ (ما عاشق این هستیم که طعم آن شبیه نوشابه خامه ای است!)
میلر: هنگام طراحی Orange Cream Trifle Pastry Ale، ما یک آبجو فوق العاده خامه ای، آسان، اما خوش طعم می خواستیم. ما می خواستیم طعم آن مانند یک دسر پرتقال خامه ای باشد، با عسل که طعمی شبیه پوسته پای دارد. ما می‌دانستیم که عسل تیره‌تر و غنی‌تر از عسل چوب باس که معمولاً استفاده می‌کنیم می‌خواهیم. ما ترکیبی از عسل گل وحشی و مقدار کمی عسل گندم سیاه اضافه کردیم تا طعم غنی مورد نظرمان را به ما بدهد. ما نمی خواستیم گندم سیاه غرق شود، بنابراین فقط مقدار بسیار کمی اضافه کردیم. همچنین، احساس می کنیم با افزودن مستقیم عسل به مخزن تخمیر، بهترین طعم را از عسل دریافت می کنیم. این یک فرآیند چسبنده است، اما ارزش نتایجی را دارد که به دست آورده ایم.

NHB: چرا دم کردن با عسل را دوست دارید؟ عسل چه فوایدی برای آبجو(های) ساخته شده توسط شما دارد؟
میلر: من به دلایل زیادی دم کردن با عسل را دوست دارم. من عاشق همه انواع عسل هستم و سعی می کنم انتخاب کنم که کدام گونه باید در کدام آبجو قرار گیرد. عسل یک عنصر است که هنوز برای من تا حدودی جدید است و کمی چالش برانگیز است. عسل به طعم شگفت‌انگیزی کمک می‌کند، به افزایش جاذبه ما کمک می‌کند و به خشک شدن آبجو ما کمک می‌کند، اگر این چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. ما نتایج را در لاف‌های خود دوست داشته‌ایم و در آینده به استفاده از انواع مختلف عسل ادامه خواهیم داد.

NHB: آیا برنامه‌ای برای عرضه‌ی ساخته‌شده با عسل برای ماه می برنامه‌ریزی شده است؟
میلر: ما چند آبجو در آینده با عسل داریم. ما یک Wheat Lager با عسل شکوفه بهار دم کرده ایم که فوق العاده سبک است و به عسل اجازه می دهد واقعا بدرخشد. در ماه مه یک IPA بزرگ دوگانه با 20٪ عسل گل وحشی تهیه خواهیم کرد. ما قصد داریم اغلب به دم کردن با عسل ادامه دهیم. زنبورها جذاب ترین موجودات هستند و من می خواهم تمام تلاشم را برای حمایت از زنبورداران انجام دهم.

اعتبار عکس: مرد خطرناک

مصاحبه چند ساله صنعتگر آلس
NHB: آیا می توانید در مورد COVID-19 و اینکه چگونه کارخانه آبجوسازی در این زمان بی سابقه تغییر کرده است صحبت کنید؟ این چگونه نحوه عملکرد شما را تغییر داده است و مشتریان و کارمندان چگونه با آن برخورد می کنند؟
کیناست: مطمئناً COVID-19 چشم انداز آبجوی صنایع دستی را چه در سطح محلی و چه در سطح جهانی تغییر داده است. ما به دم کردن کمتر آبجو و کنسرو کردن همه آن، و فروش تا جایی که می‌توانیم با سرویس‌های غیرتماسی در کنار خیابان روی آورده‌ایم. ما خوشبختانه توانستیم هنوز هم تعدادی قوطی را در سراسر ردپای توزیع خود توزیع کنیم.

NHB: آیا قصد داشتید الیوت را در آوریل و قبل از همه‌گیری منتشر کنید؟ آیا مذاکراتی برای برگزاری این نسخه انجام شد یا طبق روال معمول بود؟
کیناست: این اولین و تنها باری است که الیوت را دم کرده ایم. این یک آبجو به طور طبیعی گازدار است، ما چارچوب زمانی خاصی برای آن نداریم. آبجو به ما می گوید چه زمانی آماده است. این نسخه خاص بخشی از گروه عضویت ما بود، بنابراین انتشار بیشتر برای آنها و مقدار کمی از کارخانه آبجوسازی بود.

NHB: فرآیند فکری پشت الیوت چه بود؟ از چه نوع عسلی استفاده می کنید و چه نت های طعمی می گیرید؟
کیناست: الیوت در سال 2017 دم کرد و ما از عسل گل وحشی در جوش استفاده کردیم. پس از تخمیر اولیه در فولاد ضد زنگ، سپس به بشکه های شراب قرمز بلوط فرانسوی منتقل شد و در آنجا با مخلوطی از مخمر وحشی و باکتری به مدت 12 ماه دیگر به تخمیر ادامه داد. سپس به طور طبیعی در بطری‌ها گازدار شد و به مدت 22 ماه دیگر به پیری ادامه داد.

NHB: چرا دم کردن با عسل را دوست دارید؟
کیناست: من از دم کردن با عسل لذت می برم زیرا عطر را عمیق می کند و می تواند طعم های مختلفی را در کام ایجاد کند که از مالت، رازک یا مخمر بدست می آید.

اعتبار عکس: Ales Artisan Perennial

اکنون که برای دم کردن بیشتر با عسل الهام گرفته اید، فراموش نکنید که در وبینار هیئت ملی عسل در مورد دم کردن با عسل به عنوان بخشی از رویداد آنلاین کنفرانس Craft Brewers ثبت نام کنید. از زنبور عسل تا بطری آبجو، این جلسه آموزشی به همه چیز، عسل، از ترکیب شیمیایی آن تا تاثیر آن در دم کردن و حالت دادن بطری می‌پردازد. جلسه 90 دقیقه ای که دوشنبه، 11 مه برگزار می شود، از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع می شود و برای همه متخصصان صنعت رایگان است. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. #GiveCraftBeer را دنبال کنید تا درباره رویداد آنلاین یک هفته ای CBC، از 11 تا 17 مه بیشتر بدانید.

سفارش فوری عسل ♥