انتخاب گلهای وحشی برای زنبورها


هنگام در نظر گرفتن اینکه کدام گیاهان شکوفه برای زنبورها مفید هستند، یک گروه وجود دارد که اغلب نادیده گرفته می شود. شاید به این دلیل است که این دسته از گل ها از ماندن در پس زمینه خوشحال هستند. آنها همیشه زیباترین شکوفه های دسته نیستند. آنها اغلب کوچک هستند و برای دیدن آنها باید واقعاً نگاه کنید. بله، من در مورد گل های وحشی صحبت می کنم. آنها منبع شهد مناسبی برای تولید عسل در برخی مناطق هستند. بیایید مزایای داشتن برخی را بررسی کنیم گل های وحشی برای زنبورها اطراف محله شما

گل های وحشی غذای بسیاری از گرده افشان ها را فراهم می کنند

اصطلاح گل وحشی در واقع طیف وسیعی از گیاهان را در بر می گیرد. برخی از اعضای این گروه بومی منطقه ای هستند که در آن زندگی می کنند. شاید به منطقه دیگری که شرایط رشد مشابهی دارد منتقل می شوند و در آنجا نیز خوب عمل می کنند.

یا در برخی موارد – گلهای وحشی ما در واقع گیاهان زینتی هستند که فرار کرده و در سمت وحشی قدم زده اند. مهم نیست که از کجا منشا گرفته اند، آنها بدون کمک باغبان در طبیعت رشد می کنند.

البته، زنبوردار بودنتمرکز من همیشه روی زنبور عسل است، اما زنبورهای بومی زیادی وجود دارند که برای غذا به گل‌های وحشی وابسته هستند. بعضی از اینها گیاهان زنبور عسل در سراسر ایالات متحده یافت می شوند. و دیگران فقط در شرایط آب و هوایی خاص به خوبی رشد می کنند.

اگر فرصتی دارید که سرعت خود را کم کنید و واقعاً نگاه کنید، احتمالاً بسیاری از آنها را در حیاط، مرتع یا جنگل های نزدیک خود خواهید یافت. برخی از آنها فصلی هستند و فقط در بهار یا پاییز قابل توجه هستند – برخی دیگر در طول فصل رشد اگر شرایط آب و هوایی خوب باشد شکوفا می شوند.

نکاتی برای ایجاد یک علفزار گل وحشی

کسانی از شما که کمی فضای اضافی دارند، فرصت رشد دارند چمنزار گلهای وحشی برای زنبورها در منطقه شما. این مناطق اغلب مناطق نیمه وحشی هستند. آنها با انواع خاصی از گیاهان کاشته می شوند و سپس اجازه داده می شود تا بدون درو – حداقل برای یک فصل رشد کنند.

اگر زمین هایی برای اختصاص دادن به غذای زنبور عسل نداشته باشید چه؟ اشکالی ندارد. حتی یک منطقه کوچک یا مجموعه ای از گلدان یا گیاهان کانتینری می تواند به حشرات مفید غذا کمک کند. در مورد طرح گل وحشی خود برای زنبورها باید چند نکته را در نظر بگیرید.

چمنزار گلهای رنگارنگ.

موارد کلیدی که باید در هنگام کاشت در نظر بگیرید

  • آب و هوا و شرایط رشد خود را در نظر بگیرید
  • از انواع گل ها برای مدت طولانی گلدهی استفاده کنید
  • گل های وحشی خود کاشت را انتخاب کنید

گیاهان برای رشد به شرایط مناسب رشد نیاز دارند. گیاهان سالم گل های بیشتری با شهد و گرده بیشتر تولید می کنند. زنبورها به هر دو نیاز دارند. از شهد برای تهیه عسل استفاده می شود که برای بقای کلنی ها حیاتی است.

گرده جمع آوری می شود به عنوان یک منبع پروتئین برای کودکان عقب. اما بهترین گیاه جهان نخواهد داشت گل هایی که زنبورها را جذب می کنند اگر شرایط رشد بد باشد.

بله، برخی گل ها به خشکی مقاوم ترند نسبت به بقیه، اما بهتر است با بهترین انتخاب بذر گل وحشی شروع کنید.

مزرعه ای از یک نوع گیاه دیدنی است. زمینه های بزرگ از آفتابگردان زنبورها را تامین می کند با منابع فراوان با این حال، همه آنها در یک زمان شکوفا می شوند – غذای بیشتری از آنچه زنبورها می توانند جمع آوری کنند – ارائه می دهند – سپس آنها از بین می روند.

انتخاب متنوعی را در مخلوط بذر خود بگنجانید که شامل چندین مورد است انواع مختلف گل زنبور عسل. این باید باعث شود برخی از آنها در اوایل، اواسط فصل و اواخر فصل شکوفا شوند. گرده افشان ها در این منطقه رژیم غذایی متنوع و منبع غذایی ثابتی دارند.

بسیاری وجود دارد گیاهان چند ساله دوستدار زنبور عسل در نظر گرفتن. گیاهان گل های وحشی چند ساله دوباره سال به سال بازمی گردند. اما یکساله ها اغلب گیاه انتخابی برای باغ های چمنزار هستند. گیاهان یک ساله به سرعت رشد می کنند، شکوفا می شوند و سپس محو می شوند.

اگر گل خود بذر باشد، به این معنی است که دانه های زیادی تولید می کنند که به زمین می افتند و در فصل بعد بالا می آیند. کاری برای شما نیست – گل ها خودشان می کارند. حالا که به نظر می رسد باغبانی عالی است.

یاد بگیرید که گل های وحشی محلی را بشناسید

یکی از اولین مراحل در ارائه گل های وحشی بیشتر برای زنبورها این است که آنچه را قبلاً دارید یاد بگیرید. شما می توانید حتی بیشتر از آنچه به صورت بومی در دسترس است بکارید یا گل هایی را انتخاب کنید که در زمان های مختلف شکوفا شوند.

آژانس های ترویج کشاورزی ایالتی شما محل خوبی برای شروع در هنگام جستجوی دانش در مورد گیاهان محلی هستند. اکثر مناطق دارای جوامع بومی گیاهی یا گروه هایی هستند که این اطلاعات ارزشمند باغبانی را نیز به اشتراک می گذارند.

از گیاهانی که مهاجم هستند اجتناب کنید

گل‌های وحشی بومی عالی هستند اما گونه‌های عجیب و غریب مهاجم می‌توانند مشکل ساز باشند. همچنین گیاهی که در یک منطقه از کشور مهاجم است در منطقه دیگر به راحتی قابل کنترل است. به طور کلی، گیاهان مهاجم برای زنبورها خوب نیستند – حتی اگر غذا تهیه کنند.

با مقامات منطقه در حال رشد خود تماس بگیرید تا وضعیت گیاهانی را که در نظر دارید روشن کنید. هدف ما این است که شرایط را بهتر کنیم تا مشکلات بیشتری در محیط ایجاد نشود.

مزرعه گلهای وحشی قاصدک در حال شکوفه.

بهترین گل های وحشی برای زنبورها

در فهرستی که به هزاران عدد می رسد، انتخاب آن دشوار است بهترین گل های وحشی که به زنبورها کمک می کند. با این حال، اینها برخی از نمونه های قابل توجه هستند.

برای اکثر باغبانان، انتخاب مخلوط بذر گل های وحشی ساده ترین راه برای ساختن چمنزار گرده افشان است. حتماً یکی را انتخاب کنید که مناسب آب و هوای شما باشد – امیدواریم که شامل تعدادی از این موارد باشد.

بلبل (Hyacinthoides non-scripta)

بلبل ها گل هایی به شکل زنگ دارند که معمولاً آبی تیره تا بنفش هستند. اما، آنها می توانند سفید یا صورتی باشند. این گیاه از یک پیاز رشد می کند. شکوفه های بسیار معطر از اواسط آوریل تا اواخر اردیبهشت ظاهر می شوند. بهترین شرایط رشد، جنگل های روشن، مزارع باز یا در امتداد پرچین ها است.

گل گاو زبان (Primula veris)

این گیاه چند ساله از خانواده گل پامچال است. اوایل بهار شکوفه می دهد و اغلب در مکان های سایه رشد می کند. اما، می تواند در مراتع باز نیز به خوبی عمل کند. گل های زرد در واقع بسیار زیبا هستند و عطر خوبی دارند. گل گاو زبان یکی از بسیاری است گیاهانی که زنبورها را تغذیه می کنند. آنها خود را بکار می برند اما در مورد آن نفرت انگیز نیستند – شما باید بتوانید آنها را کنترل کنید.

قاصدک (Taraxacum officinale)

قاصدک‌ها که بومی بخش‌هایی از اروپا هستند، در بسیاری از نقاط جهان یافت می‌شوند. این گیاهان هم گرده و هم شهد را برای زنبورهای گرسنه بهاری فراهم می کند. همیشه به عنوان منبع گرده ارزشمند است، قاصدک ها شهد بیشتری تولید می کنند در برخی مناطق نسبت به سایرین

کلمبین قرمز شرقی (Aquilegia canadensis)

یک گل بلند چند ساله، آفتاب کامل تا نیمه سایه قرمز تا ارتفاع 24 اینچی بومی اکثر مناطق ایالات متحده – مانند خاک خشک تا متوسط.

دستکش روباهی (Digitalis purpurea)

فاکس گلو یک دوسالانه مقاوم است که مخصوصاً برای زنبورهای زبان دراز جذاب است، اما زنبورهای عسل نیز شکوفه‌ها را انجام می‌دهند. در سایه خوب عمل می کند، اما در یک مکان کاملا آفتابی رشد می کند.

قلم مو هندی (Orobancaceae)

قلم مو هندی یکی از اعضای خانواده جاروی جاروی است. که به آن “لیوان نقاشی” نیز می گویند برای انواع حشرات – حتی زنبورها – جذاب است. در اکثر ایالت های شرقی یافت می شود

ستاره نیوانگلند (Aster novae-angliae)

این گیاه در اکثر مناطق کشور به خوبی رشد می کند. شکوفه های صورتی مایل به اسطوخودوس در گیاهان تا ارتفاع 6 فوت ظاهر می شود. در اکثر انواع خاک و آفتاب کامل تا نیمه سایه عملکرد خوبی دارد. گلدهی در اواخر فصل برای پرندگان زنبور عسل، پروانه ها جذاب است و در برابر آهو مقاوم است.

گل دیزی (Leucanthemum vulgare)

این گیاه چند ساله علفی از 1 تا 3 فوت با گلهای زیبای دیزی سفید رشد می کند. یک گیاه می تواند تا 40 ساقه گلدار داشته باشد. آنها تمام تابستان شکوفا می شوند. گیاهان دانه های زیادی تولید می کنند و توسط ریزوم ها نیز پخش می شوند. در برخی مناطق تهاجمی در نظر گرفته می شود.

شکوفه شبدر سفید.

شبدر سفید (Trifolium repens)

گونه های زیادی از شبدر وجود دارند که برای زنبورها جذاب هستند. با این حال، شبدر سفید یکی از قابل توجه ترین ها است. در اکثر مناطق ایالات متحده به خوبی رشد می کند، اما در مناطق سردتر عملکرد بهتری دارد.

توت سیاه وحشی (Rubus allegheniensis)

گونه های زیادی از شاه توت در آمریکای شمالی یافت می شود. در برخی زمینه ها اهمیت دارند گیاهان عسل که شهد زیادی تولید می کنند – شاید حتی برای تولید محصول عسل کافی باشد. در مناطق دیگر، آنها تا حد زیادی توسط زنبورهای عسل نادیده گرفته می شوند. احتمالاً به دلیل این واقعیت است که گیاهان دیگر در همان زمان شکوفا می شوند.

زمان کاشت بذر

این گیاهان به راحتی رشد می کنند. اما برخی از دانه های گل وحشی قبل از جوانه زنی نیاز به طبقه بندی دارند. اینها بهتر است در پاییز کاشته شوند تا بتوانند در خاک زمستان گذرانی کنند. سپس در بهار سال آینده با گرم شدن دما ظاهر می شوند.

بسیاری از انواع بهتر است در اوایل بهار – به محض گرم شدن خاک – کاشته شوند. برچسب بسته بندی را برای هر نوع گل وحشی که می خواهید در ترکیب قرار دهید بررسی کنید.

آ مخلوط گل وحشی غذا و زیستگاه بسیاری از انواع حیات وحش را فراهم می کند. آنها همچنین مناطقی را که در غیر این صورت ممکن است بایر باشند، زیبا می کنند. حتی بچه ها هم می توانند درگیر شوند کاشت بذر با خاک رس خشک در هوا یا گلوله های دانه خاک رس قرمز.

پست انتخاب گل های وحشی برای زنبورها اولین بار در Carolina Honeybees Charlotte Anderson ظاهر شد.

سفارش فوری عسل ♥