امسال را با عسل بسازید!


فنجان کاهو عسل جنگل

باورتان می شود که تقریباً در اولین ماه سال جدید هستیم؟ آیا تصمیمات سال نو را برای سال 2017 تعیین کرده اید؟ اگر بهتر غذا خوردن و تناسب اندام در لیست شما قرار دارد، که احتمالاً طبق آمار مغز، رزولوشن شماره 1 برای سال 2017 است، پس ما اینجا هستیم تا با عسل به شما کمکی شیرین به سمت اهدافتان بدهیم!

آیا می دانستید که عسل کمک ایده آل برای باشگاه است؟ بسته بندی 17 گرم کربوهیدرات، سوخت اولیه برای عضلات در حال کار، در هر قاشق غذاخوری، عسل انرژی شیرینی را برای شما به ارمغان می آورد که شما را به انجام تمرین سوق می دهد. آیا نمی دانید که چگونه عسل را وارد برنامه ورزشی خود کنید؟ در اینجا چند ایده جالب وجود دارد:

  • هیدراته ماندن یکی از مهمترین ابزار برای یک ورزشکار است. به سادگی عسل را به بطری آب خود اضافه کنید تا انرژی خود را در طول تمرین بعدی خود افزایش دهید.
  • میان وعده ها راهی عالی برای افزودن میوه ها و سبزیجات اضافی به رژیم غذایی شما هستند. سعی کنید کره بادام زمینی و عسل یا عسل و پنیر خامه‌ای سبک را به عنوان خوراکی برای میوه‌ها یا سبزیجات تازه مخلوط کنید.
  • ساندویچ کره بادام زمینی و عسل روی نان سبوس دار یک میان وعده عالی و پرانرژی است که ترکیب خوبی از کربوهیدرات، پروتئین و چربی را فراهم می کند.
  • از آنجایی که عسل یک منبع انرژی قابل حمل و راحت است، آن را برای مسابقات و دوره های طولانی فعالیت همراه خود ببرید تا سطح انرژی خود را حفظ کنید.

اکنون همه می دانند که رژیم غذایی نقش مهمی در داشتن یک سبک زندگی خوب برای شما دارد و اینجاست که عسل واقعا می تواند بدرخشد. چه به دنبال شیرین کردن ماست صبحانه خود باشید، چه می‌خواهید میان‌وعده‌های بهتری برای خود تهیه کنید تا پشت میزتان نگه دارید، یا غذاهایی را که به میز شامتان می‌آیند تمیز کنید، ما 10 دستور غذا را داریم که مطمئناً شما را در مسیر درست نگه می‌دارد. !

بنابراین، اهداف شما در سال 2017 چیست؟ ما دوست داریم در مورد آنها در نظرات زیر بشنویم. با عسل، ما می دانیم که می توانید سال 2017 را سال خود کنید!

سفارش فوری عسل ♥