امتیاز بزرگ با عسل! | هیئت ملی عسل


بال مرغ لعاب دار عسلی کاری شده

این آخر هفته لیگ ملی فوتبال (NFL) پنجاهمین سالگرد خود را جشن می گیرد. این 50 سال “من می توانستم از اینجا بشنوم!” تکل می کند، “این اتفاق افتاده است؟!؟” بازی می کند، “من نمی توانم آن را باور کنم!” باخت های اشک آور و “ما قهرمانیم!” پیروزی های شیرین

اما این فقط مربوط به بازی، مربیان یا بازیکنان نیست. چیزی که Super Bowl را عالی می کند تجربه همه آن است، فضایی که وقتی دوستان خوب را با غذای عالی دور هم جمع می کنید ایجاد می کنید. درست است، این یک تعطیلات برای غذا است، و ما پنج دستور العمل جدید داریم که به شما نشان می دهد چگونه می توانید این آخر هفته با عسل امتیاز بالایی کسب کنید!

خیلی بیشتر از یک شیرین کننده، عسل کاملا طبیعی کارهای زیادی را انجام می دهد و آن را تبدیل به یک تغییر دهنده واقعی بازی در آشپزخانه می کند.

به عنوان یک امولسیفایر، عسل به عنوان یک چسبنده و غلیظ کننده برای سس ها، سس ها، مارینادها و دیپ ها عمل می کند و آن را به ماده ای ایده آل برای بال های مرغ لعاب دار عسلی و ساتای مرغ کبابی با سس بادام زمینی عسلی تبدیل می کند.

هیچ چیز بدتر از این نیست که یک همبرگر را از روی گریل بیرون بکشید تا آن را به اندازه یک کیسه هاکی خشک کنید. خوب عسل می تواند با آن کمک کند! عسل با خاصیت مرطوب کنندگی خود به حفظ رطوبت برای آبدارترین گوشت های کبابی مانند همبرگر بیکن فلفلی آسیاگو با آروگالای عسلی کمک می کند.

در حالی که عسل به طور قطع می تواند ستاره هر دستور غذایی باشد، به دلیل نقش حمایتی که ایفا می کند، متعادل کننده طعم سایر مواد، آن را برای غذاهای شیرین و تند مانند سالسا Chipotle-Mango ایده آل می کند. عسل همچنین به پوشاندن نت های تلخ در نوشیدنی هایی مانند هانی شاندی کمک می کند.

مهم نیست که چه مناسبتی باشد، می توانید مطمئن باشید که عسل آن را به خانه می برد و شما را به امتیاز بزرگ می رساند.

سفارش فوری عسل ♥