الزامات برچسب عسل – برچسب زدن عسل


بعد از تمام کارهای سختی که زنبورها و زنبوردار انجام دادند، زمان بسته بندی برداشت عسل فرا رسیده است. اما، برای آماده کردن محصول شما چیزهای بیشتری از قرار دادن آن در یک ظرف وجود دارد. برچسب زدن عسل اگر امیدوارید محصول اضافی را بفروشید به درستی مهم است. اما، قبل از اینکه بتوانید آن شیشه های عسل را بفروشید، باید نکات زیر را یاد بگیرید نحوه برچسب گذاری قانونی عسل

شیشه عسل کهربایی رنگ با درپوش کاغذی و برچسب عسلی برای فروش تصویر.

آیا عسل خام نیاز به برچسب دارد؟

اگر برای عسل خود پول دریافت می کنید، باید یک برچسب روی شیشه داشته باشید. این یک توصیه نیست – این قانون است (حداقل در اکثر ایالت ها).

بهترین برچسب های عسل الزامات قانونی ایالت شما را برآورده می کند و شیشه عسل شما را نیز زیبا می کند. عسل شما شایسته یک بسته بندی جذاب است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

نماد شیشه عسل با تصویر برچسب قانونی.

داشتن برچسب عسل مناسب نشان دهنده احترام است. احترام به زنبورها، زنبوردار و مصرف کننده خوش شانسی که از محصول نهایی لذت خواهد برد.

دادن عسل اضافی کار خوبی است. اما فروش چند کوزه راه خوبی برای جبران بخشی از هزینه های نگهداری کندو است. و بسیاری از زنبورداران تمایل دارند که فروش عسل را برای پول نقد اضافی تبدیل کنند.

چه چیزی روی برچسب عسل شما می آید؟

فروش عسل بسیار شبیه بازاریابی است از هر نوع دیگری اگر شما زنبورهای عسل را برای سالیان متمادی نگهداری کنید، طراحی برچسب عسل شما در طول زمان تغییر خواهد کرد.

من از چندین رنگ و سبک مختلف روی شیشه های عسلم استفاده کرده ام. شما متوجه خواهید شد که اشکال، فونت‌ها و غیره جدیدی را امتحان می‌کنید و این اشکالی ندارد زیرا شما فقط یک مورد مناسب را جستجو می‌کنید.

در نهایت ممکن است تصویر یا رنگی ایجاد کنید که “برند” شما را تعریف کند، این به پایه طراحی برچسب شما تبدیل می شود.

هنوز هم می‌توانید تغییرات کوچکی ایجاد کنید، اما می‌خواهید مردم شیشه‌های عسل شما را بشناسند – و خواهند کرد. آنها ممکن است نام شما را به خاطر نداشته باشند اما برچسب را تشخیص می دهند.

اگر امیدوار هستید فروش عسل در بازارهای محلی یا نمایشگاه صنایع دستی یک سوال از خود بپرسید، آیا برچسب عسل من چشم نواز است؟

اگر نه، ممکن است بخواهید کمی کار طراحی بیشتری انجام دهید. شیشه عسل شما باید برجسته باشد و در میان ردیف های محصولات مشابه مورد توجه قرار گیرد.

بهترین طراحی برچسب عسل شامل کمی نظر است. برخی از مردم فکر می‌کنند که عکس زنبور باید همیشه روی شیشه باشد و برخی دیگر احساس می‌کنند که این امر حواس خود را از فروش منحرف می‌کند.

چند آزمایش انجام دهید و ببینید مخاطب هدف شما چه چیزی را ترجیح می دهد. شاید بتوانید 2 برچسب با طرح های مختلف ایجاد کنید و ببینید که مردم به سمت کدام یک جذب می شوند.

مگر اینکه شما یک زنبوردار تجاری بزرگ با پول و بیمه پشتیبان آن باشید، از به کار بردن کلمات “طبیعی” و “ارگانیک” در برچسب عسل خودداری می کنم.

قفسه شیشه های عسل در خواربار فروشی با تصویر برچسب ارگانیک.

این اصطلاحات به شدت در بازاریابی استفاده می شود. اما، می توانید با استفاده از یکی بدون گواهینامه رسمی دچار مشکل قانونی شوید.

استفاده از اصطلاح اصلی “خالص” بی‌خطر به نظر می‌رسد، زیرا توضیح می‌دهد که شیشه عسل شما چیزی جز عسل ندارد.

برچسب زدن انواع خاص عسل

زنبورها شهد گیاهی را از میلیون ها منبع گل جمع آوری می کنند. در عقب در کندو، این شهد اغلب با هم مخلوط می شود. عسل به دست آمده دارای منابع مختلف شهد است.

بیشتر عسل ها عسل گل وحشی محسوب می شوند. این بدان معنی است که مخلوطی از شهد گیاهان مختلف است. اما نه لزوماً گلهای وحشی کوچک – این چیزی است که من قبلاً فکر می کردم ؛).

اگر در بخش کشاورزی کشور زندگی می کنید یا زنبورهای خود را برای گرده افشانی استخدام می کنید – ممکن است مقداری عسل تولید کنید. انواع رایج آن عبارتند از: شکوفه پرتقال، توپلو، شبدر، عسل چوب ترش و بیشتر.

شما برچسب شیشه عسل باید تا جایی که می دانید منبع شهد واقعی باشد. به همین دلیل است که بیشتر شیشه‌های عسلی که می‌بینید فقط عبارت «عسل» یا عسل گل وحشی را نشان می‌دهند.

شما مجبور نیستید منبع گل را وارد کنید. با این حال، اگر مشتری شما عسل شبدر یا عسل چوب ترش را می‌خواهد و می‌دانید که محصول در درجه اول تک گل است – اضافه کردن منبع آن بسیار خوب است.

از سردرگمی مصرف کننده خودداری کنید. هنگام فروش عسلی که تولید کرده اید باید تا حد امکان صادق باشید.

اگر نزدیکترین درخت 200 مایل از کندوهای شما فاصله دارد، به محصولی برچسب عسل شکوفه پرتقال نزنید. درک محصول شما و حقیقت حقایقی در مورد عسل – به شما کمک می کند محصول خود را بازاریابی کنید.

قوانین برچسب زدن عسل – یک برچسب قانونی ایجاد کنید

چه قصد دارید محصول عسل خود را ببخشید یا صدها شیشه بفروشید، یک برچسب قانونی ایجاد کنید. این خارج از حوصله این مقاله است که به شما بگوییم دقیقاً چه چیزی را روی برچسب بگذارید.

این به این دلیل است که ایالت های مختلف نیازمندی های متفاوتی دارند. با این حال، من می توانم برخی از اصول اولیه را به شما ارائه دهم که تقریباً همیشه مورد نیاز است.

برای لیست کامل الزامات، با اداره کشاورزی ایالت خود تماس بگیرید. خوشبختانه، اکثر ایالت ها از الزامات برچسب گذاری عسل سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) پیروی می کنند.

اگر منطقه شما نیازهای اضافی دارد آنها را به طرح خود اضافه کنید. یکی دیگر از منابع عالی هیئت ملی عسل است.

آنچه در برچسب عسل مورد نیاز است

اینها الزامات اولیه برچسب عسل هستند، اما مطمئناً می توانید اطلاعات بیشتری را برای کمک به مشتریان خود اضافه کنید تا بفهمند چرا باید عسل شما را بخرند.

  • “عسل” با فونت بزرگ و واضح
  • وزن خالص بر حسب اونس و گرم
  • اطلاعات تماس تولید کننده

الزامات اولیه برچسب عسل

در بیشتر موارد شما عسل خالص را مستقیماً از کندو و بدون افزودنی می فروشید. این یکی راحته.

کلمه “عسل” باید در پانل جلویی برچسب و با فونت خوانا و خوانا باشد.

عسل بر حسب وزن در بازار به فروش می رسد نه حجم شما باید وزن خالص عسل را در 1/3 پایین پانل جلویی ذکر کنید. وزن را بر حسب اونس و گرم لیست کنید. این وزن محصول داخل شیشه است – شامل شیشه و درب آن نمی شود.

خیر، نمی توانید از حجم ذکر شده برای شیشه های کنسرو استفاده کنید. یک شیشه کنسرو 32 اونس مایع – وزن خالص 44 اونس عسل را در خود جای دهید.

فونت باید خوانا و به اندازه کافی بزرگ باشد تا خوانده شود. (1 اونس = 28.3495 گرم – با استفاده از حداکثر 3 رقم بعد از نقطه اعشار. شما حساب را انجام می دهید.)

اشکالی ندارد که شیشه را کمی بیش از حد پر کنید تا ایمن باشید – من همیشه این کار را می کردم. اما، شما باید به اندازه ای که روی برچسب می گوید محصول داخل شیشه داشته باشید. مصرف کننده باید بداند که برای هزینه چه چیزی دریافت می کند.

اطلاعات تماس روی شیشه عسل

شما برچسب عسل باید اطلاعات تماس را نشان دهد برای تولید کننده یک مصرف کننده باید بتواند با شخصی که محصول را برای فروش ارائه می دهد ارتباط برقرار کند.

نام، آدرس و در برخی ایالت ها شماره تلفن باید روی برچسب باشد. برخی از ایالت ها به شما اجازه می دهند از یک آدرس ایمیل استفاده کنید اما باید بررسی کنید.

ممکن است فکر کنید که این اتلاف وقت است اگر فقط شیشه ها را به خانواده و دوستان بدهید. اینطور نیست! آنها ممکن است آنقدر خوششان بیاید که بخواهند در آینده مقداری بخرند و باید بتوانند با شما تماس بگیرند.

برچسب تغذیه روی تصویر شیشه عسل.

آیا برچسب های تغذیه ای لازم است؟

تولیدکنندگان کوچک عسل در اکثر ایالت ها ملزم به داشتن برچسب حقایق تغذیه ای نیستند. اگر هر سال هزاران واحد تولید کنید، ممکن است تغییر کند. دوباره، با بخش ag محلی خود چک کنید.

داشتن برچسب تغذیه به محصول شما روحیه اقتدار می بخشد. مصرف کنندگان عادت کرده اند که آن را در مواد غذایی جستجو کنند.

بنابراین، ممکن است هنگام برچسب زدن عسل برای نمایشگاه صنایع دستی، این موضوع را در نظر بگیرید. برچسب تغذیه عسل از پیش ساخته شده است موجود برای خرید

برچسب مواد تشکیل دهنده عسل

اگر محصول عسل خالص و بدون هیچ چیز اضافه شده است، نیازی به اضافه کردن برچسب مواد تشکیل دهنده ندارید.

عسل توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به این صورت تعریف شده است: «عسل – یک ماده غلیظ شیرین است که زنبورها به عنوان غذا از شهد گیاهی یا ترشحات گیاهان زنده می سازند.»

اگر تصمیم دارید طعم دهنده ای به عسل خود اضافه کنید، باید روی برچسب آن درج شود. حتی در مورد عسل دم کرده: مانند من عسل جالاپینو.

هر دو ماده روی برچسب ذکر شده است. این به این دلیل است که مصرف‌کننده نهایی بداند چه چیزی می‌خرد.

اکثر زنبورداران تا زمانی که در منطقه شما نیازی به برچسب مواد تشکیل دهنده نداشته باشند، به خود زحمت نمی دهند. یک شیشه عسل خالص فقط همین است – عسل.

شیشه عسل اندازه هدیه با تصویر برچسب برچسب.

برچسب زدن کوزه ها در اندازه های مختلف

در برچسب زدن شیشه های عسل، یک اندازه برای همه مناسب نیست. اگر از ظروف با اندازه های مختلف استفاده می کنید، به اندازه های مختلف برچسب نیاز دارید.

برچسب باید زیبایی عسل شما را برجسته کند – نه اینکه حواسش را از آن پرت کند. یک برچسب شلخته می تواند شیشه عسل شما را جذاب تر کند.

شیشه های بزرگتر به برچسب های بزرگتری نیاز دارند. اما، از برچسب آنقدر بزرگ استفاده نکنید که نمای عسل زیبای شما را پنهان کند.

کوزه های کوچکتر می تواند یک برچسب کوچکتر یا حتی یک برچسب آویزان داشته باشد که توسط یک روبان یا ریسمان زیبا وصل شده است.

سفارش آنلاین لیبل عسل

بسیاری از زنبورداران برچسب های خود را با طرحی که ایجاد می کنند چاپ می کنند. آنها استفاده می کنند ورق های خالی از برچسب های برش قالب در چاپگر جوهرافشان یا لیزری

شما نیز خواهید یافت برچسب های عسل از قبل چاپ شده برای فروش آنلاین اغلب، اینها را می توان با نام و اطلاعات تماس شما که روی برچسب حک شده سفارش داد.

طراحی یک برچسب مناسب برای شیشه های عسل خود با اطلاعات صحیح مورد نیاز اولین قدم در فروش است. برخی از مناطق برای فروش عسل نیاز به مجوز دارند و برخی دیگر برای تولیدکنندگان کوچک معافیت دارند. هنگام برچسب زدن عسل برای فروش یا حتی برای انجام یک کار خوب وقت بگذارید هدیه برای عاشقان عسل. شما و زنبورها مستحق این اعتبار هستید.

سفارش فوری عسل ♥