اعضای جدید به NHB منصوب شدند


عسل واریته 2

هیئت ملی عسل (NHB) خرسند است که اعضای هیئت مدیره و اعضای جدید انتصابی خود را اعلام و استقبال کند. به عنوان یک هیئت تحقیق و ترویج که توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) نظارت می شود، همه اعضای هیئت مدیره و اعضای علی البدل ابتدا توسط سازمان های ملی واجد شرایط معرفی می شوند و سپس توسط وزیر کشاورزی USDA منصوب می شوند. این اعضا نماینده تمامی حوزه های صنعت عسل اعم از واردکنندگان، فروشندگان، تولیدکنندگان و یک تعاونی بازاریابی هستند.

در 9 ژانویههفتمسانی پردو، وزیر کشاورزی 2018، اعضای هیئت مدیره و اعضای علی البدل زیر را اعلام کرد:

  • داگلاس ام. هاوک، مارشفیلد، ویس.
  • مارک ای. جنسن، پاور، مونت.
  • تیم برلسون، Waxahachie، تگزاس
  • گرگوری برکه اولسن، چاسکا، مین.
  • ماتیاس لایتنر، گیلبرت، آریز.
  • اریک اس. ونگر، پی بادی، کان.

پردو گفت: “طیف گسترده تجربه ارائه شده در هیئت مدیره کلید موفقیت تحقیقات، آموزش و کارهای تبلیغاتی نوآورانه است که آنها برای گسترش بازارهای داخلی عسل و محصولات عسل از طریق آموزش مصرف کنندگان انجام می دهند.” “هیئت مدیره می تواند روی USDA حساب کند تا همچنان یک شریک قابل اعتماد برای صنعت عسل باشد.” می توانید بیانیه مطبوعاتی کامل وزارت کشاورزی آمریکا را اینجا بخوانید.

به عنوان یک واحد، هیئت مدیره ما برای رسیدگی به مسائل پیش روی صنعت عسل کار می کند و راه حل هایی برای مبارزه با آنها از طریق برنامه های بازاریابی مختلف، ارتباطات بحران و تحقیقات ارائه می دهد. در مورد تحقیقات، NHB حداقل پنج درصد از بودجه سالانه خود را به انواع مختلف تحقیقات در مورد موضوعاتی از جمله بازارهای مصرف، مزایای سلامتی عسل و سلامت زنبور عسل اختصاص می دهد.

همکاری همیشه بهترین راه برای کار است و هیئت مدیره ما اینگونه عمل می کند و هر یک از اعضا سال ها تجربه، بهترین شیوه ها و ایده های خود را برای راه حل های صنعتی دیگر مشارکت می دهند. NHB با همکاری یکدیگر در حال یافتن راه حل هایی است که نه تنها به اهداف هیئت مدیره بلکه در کل صنعت عسل کمک می کند.

لطفا در خوشامدگویی به جدیدترین اعضای ما به ما بپیوندید.

سفارش فوری عسل ♥