اسنک های عسل آسان: باید امتحان کنید


عسل یک شیرین کننده طبیعی عالی است که توسط زنبورها ساخته می شود. طعم لذیذی به هر میان وعده ای اضافه می کند و فواید تغذیه ای نیز دارد. عسل سرشار از آنتی اکسیدان است و خاصیت ضد باکتریایی دارد. در اینجا چند دستور العمل برای تنقلات عسلی که به راحتی درست می شوند برای هر زمانی از روز عالی هستند، مطمئناً هوس شما را برآورده می کنند.

میان وعده های سالم عسل که هر کسی می تواند درست کند

کلاژی از تصاویر انواع تنقلات عسل.

در آشپزی، استفاده از عسل اغلب گزینه سالم تری نسبت به قندهای فرآوری شده یا شیرین کننده های مصنوعی در نظر گرفته می شود. همچنین شاخص گلیسمی کمتری نسبت به قند دارد. یک چیز خوب برای کسانی از ما که نگران سطح قند خون هستند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

در اینجا دستور العمل های عالی با استفاده از عسل به عنوان یک شیرین کننده وجود دارد که هر کسی می تواند آن را درست کند و از آن لذت ببرد.

1. عسل جویز – کاپ کیک کورن فلیک

آیا به یک میان وعده عسلی شیرین و ترد نیاز دارید که تهیه آن آسان باشد؟ بیشتر از هانی جویز نگاه نکنید! این لقمه های کوچک که فقط با چند ماده ساده از جمله عسل و کورن فلکس درست شده اند، ترکیبی عالی هستند.

وقتی به چیزی عجله نیاز دارید، آنها یک انتخاب ارزان قیمت عالی هستند. آنها همچنین یک فعالیت سرگرم کننده برای انجام با بچه ها هستند. پیش بند خود را بردارید و یک دسته از این خوشمزه ها را تهیه کنید عسل جویز!

کورن فلکس های شادی عسل خانگی در لیوان های کاغذی.

2. کاپ کیک عسلی

برای لذت بردن از این موارد غیر قابل مقاومت آماده شوید کاپ کیک عسلی! این کاپ کیک ها با عسل غنی و طلایی درست در دستور تهیه شده اند و طعم و رطوبت زیادی دارند.

و برای یک لمس خاص بیشتر، آنها را با زنبورهای شکر شایان ستایش پر کنید تا ارائه‌ای ارزشمند داشته باشید! به طور جدی، کسی که کیک کوچک دوست ندارد – بهتر از آن فکر نمی کنم میان وعده درست شده با عسل.

کاپ کیک عسلی با طرح زنبور عسل روی بشقاب قرمز تزئین شده است.

3. کوکی های عسل کره بادام زمینی سالم

مگر اینکه آلرژی داشته باشید، احتمالاً عاشق یک کلوچه کره بادام زمینی گرم هستید. اما، آنها اغلب چرب و پر از چربی و کالری هستند.

اینها کوکی های کره بادام زمینی عسلی از آرد گندم کامل و عسل طبیعی تهیه می شود. سرشار از مواد مغذی و تقویت کننده پروتئین، میان وعده ای عالی برای هر زمانی از روز.

کوکی های عسلی کره بادام زمینی در تصویر بشقاب زرد.
به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

4. خرس صمغی عسلی

اجازه دهید فرزندانتان از سرگرمی درست کردن و خوردن لذت ببرند خرس صمغی سالم. برای این دستور فقط 3 ماده لازم است که یکی از آنها عسل است! بهتر از آن، این دست های کوچک را بشویید و آنها را نیز در این فرآیند شرکت دهید.

خرس صمغی خانگی ساخته شده با عسل.

5. اسپند بو داده عسلی

اینها اسپند بو داده عسلی انصافا غیر قابل مقاومت هستند برای اطمینان از اینکه مقداری برای اشتراک‌گذاری باقی مانده‌اید، پول بیشتری کسب کنید! برای ایجاد آجیل هایی که با لعاب شیرین و خوش طعم به خوبی برشته شده اند، فقط به چند ماده نیاز دارید. کامل میان وعده عسل طبیعی برای مهمانی‌ها، شب‌های بازی، یا حتی میهمانی در اواسط روز.

اسپند در فر با لعاب عسل برشته شده است.

6. چیپس آناناس عسلی کم آب

گاهی اوقات ما یک خوراکی شیرین می خواهیم که دارای ارزش غذایی زیادی باشد. یاد بگیرید که چگونه آناناس را با لعاب عسل کم آب کنید. برش های آب شده به یک خوراکی جویدنی و خوش طعم و پر از شیرینی طبیعی تبدیل می شوند.

چیپس آناناس لعاب دار عسلی در ظرف.

7. میله های Cheerios عسل کره بادام زمینی

ساخته شده با کره بادام زمینی، عسل و چیریوهای چند دانه ای، این میله های خوشمزه به راحتی ساخته می شوند و قابل حمل هستند! آنها یک میان وعده شیرین هستند اما حاوی فیبر و سایر مواد مغذی سالم هستند. آنها نیازی به پخت ندارند و حتی می توانید آنها را برای استفاده در آینده منجمد نگه دارید.

میان وعده عسلی ساخته شده از کره بادام زمینی، عسل و چریوس به شکل نوار.

8. سیب کاراملی عسلی

فقط چیز خاصی در مورد سیب کارامل وجود دارد. شاید ما را به دوران کودکی مان برگردانند؟ در این دستور غذا به جای شربت ذرت (یا چند تن شکر) از عسل برای تهیه این غذاهای خانگی خوشمزه استفاده شده است سیب کارامل عسلی. از طعم شیرین شیرین لذت ببرید و کمی فیبر به رژیم غذایی خود اضافه کنید. لازم نیست منتظر پاییز باشید – در تمام طول سال از آنها لذت ببرید.

سیب های کارامل و عسلی خانگی با آجیل روی یک تابه.

9. سیب دارچین عسل کم آب شده

اگر کمی می خواهید میان وعده شیرین عسل که دارای مقدار زیادی فیبر و مواد مغذی است، این مواد کم آب می شوند سیب دارچین عسلی فقط چیز هستند شما می توانید از هر نوع سیبی استفاده کنید – من عاشق فوجی هستم – اما بقیه نیز به خوبی کار می کنند. به درستی خشک شده – آنها برای ماه ها ماندگاری دارند!

حلقه های سیب با عسل و دارچین روی قفسه خشک می شود.

10. کره بادام زمینی عسلی و توپ های جو دوسر

یک میان وعده انرژی زا سریع و آسان برای نگه داشتن در دست. سادگی مواد را دوست خواهید داشت. کره بادام زمینی، عسل و بلغور جو دوسر در یک نیش قدرتمند گرد هم بیایند. ساخت آسان و فریز کردن برای استفاده بعدی. آنها یک درمان عالی برای کودکان یا بزرگسالان هستند.

مواد لازم برای ساخت توپ های انرژی زا کره بادام زمینی و بلغور جو دوسر.

نتیجه

شما آن را دارید! مجموعه ای از برخی از خوشمزه ترین گزینه های میان وعده عسل دور و بر. این میان وعده های ساده به راحتی درست می شوند و به مواد زیادی نیاز ندارند. این چیزی است که آنها را بسیار خوب می کند.

آنها همچنین کمی سالم تر از برخی از گزینه های دیگر هستند. همه ما می دانیم که به عنوان جامعه بیش از حد شکر مصرف می کنیم. اگر بتوانیم بخشی از آن را با یک شیرین کننده طبیعی جایگزین کنیم – باید چیز خوبی باشد.

به خاطر داشته باشید، عسل یک ماده عالی برای گنجاندن در دستور العمل های میان وعده است. با این حال، این یک قند است و کالری دارد – بنابراین اعتدال کلیدی است.

سفارش فوری عسل ♥