از گل تا میز: NHB جدید ایجاد می کند…


Bee on Flower Shutterstock 190425893

در حالی که جهان آخرین هفته‌های سال 2020 را برای آماده شدن برای یک سال جدید سپری کرد، NHB گروهی از مشتاقان عسل ما را گرد هم آورد تا دستور العمل‌های جدیدی را برای سال 2021 ایجاد، سبک و عکاسی کنند. امسال می‌خواهیم خود را گسترش دهیم. پایگاه داده دستور العمل ها شامل غذاهایی است که نه تنها طعم خوبی دارند و کاربردها و فواید فراوان عسل را به نمایش می گذارند، بلکه گرده افشان هایی را نیز تجلیل می کنند که بسیاری از مواد مورد علاقه ما را ممکن می سازند.

گرده افشان ها متولیان واقعی عرضه جهانی غذای ما هستند و جهان ما را در حال چرخش نگه می دارند، به ویژه زنبور عسل. زنبورهای عسل علاوه بر ساختن مایع طلایی همنام خود، عملکرد حیاتی را نیز انجام می دهند – یک تغییر دوم به قول ما – گرده افشانی یا انتقال گرده از گیاهی به گیاه دیگر، در نتیجه گیاهان را بارور کرده و آنها را قادر می سازد تا به بار نشستن ثمر دادن به ثمر رسیدن. بدون کار گرده افشانی زنبورهای عسل، کمیت و کیفیت بسیاری از محصولات کاهش می یابد و برخی از آنها اصلاً محصول نمی دهند.

در اینجا یک واقعیت جالب وجود دارد: حدود یک سوم رژیم غذایی ایالات متحده از گیاهان گرده افشانی شده با حشرات گرفته می شود و زنبورهای عسل مسئول حدود 80 درصد از این فرآیند هستند. بسیاری از موادی که به یک رژیم غذایی متعادل و سالم کمک می کنند، بدون زنبورهای عسل امکان پذیر نیستند، از جمله غذاهایی مانند میوه ها، سبزیجات و آجیل. ناگفته نماند گوشت و لبنیات، که برای گرده افشانی محصولات خوراک دام، مانند یونجه، به زنبورها وابسته هستند. گرده افشان ها صرفاً با انجام کاری که به طور طبیعی به آنها می رسد، میلیاردها دلار به کشاورزی ایالات متحده کمک می کنند.

با در نظر گرفتن این موضوع، می‌خواستیم دستور العمل‌هایی بسازیم که مانند عسل، مستقیماً از طبیعت، از گل به سفره‌های ما می‌آیند و با حداقل کار، طعم طبیعی خود را نشان می‌دهند. برای این دور اول از دستور العمل های الهام گرفته از گرده افشان، ما می خواهیم روی بشقاب تمرکز کنیم، اما مطمئن باشید که در طول سال چشمان خود را به وبلاگ ما برای یک نسخه سرگرم کننده باغ تا شیشه نگاه دارید. در ضمن، تمام 18 دستور العمل جدید ما را در زیر بررسی کنید.

ما دوست داریم از شما بشنویم! برای امتحان کردن کدام یک از این دستور العمل ها در سال 2021 هیجان زده هستید؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.

سفارش فوری عسل ♥