از فعالیت های خانوادگی تا غذاهای خوشمزه،…


زنبور عسل روی اسطوخودوس

روز زمین نزدیک است و بهترین زمان برای شناخت دوستان گرده افشان ما برای تمام کارهایی است که برای زیبا و پر نعمت نگه داشتن سیاره ما انجام می دهند.

آنچه در سال 1970 به عنوان یک رویداد ملی با حضور 20 میلیون آمریکایی (10 درصد از جمعیت ایالات متحده در آن زمان) آغاز شد، به جنبشی جهانی تبدیل شد که توسط بیش از یک میلیارد نفر در بیش از 184 کشور جشن گرفته شد. در بیش از 50 سال خود، روز زمین بسیاری از بزرگترین مسائل محیط زیست – نشت نفت، آلودگی هوا و آب، گرم شدن کره زمین و رویداد انرژی پاک – را در بر گرفته است و در سطح ملی منجر به ایجاد آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) و تصویب قوانین مهمی مانند قوانین هوای پاک، آب پاک، آموزش ملی محیط زیست، ایمنی و بهداشت شغلی و قوانین گونه های در معرض خطر، در حالی که در سطح بین المللی راه را برای نشست زمین سازمان ملل متحد و توافقنامه پاریس در سال 2015 هموار می کند.

اما مطمئناً نمی‌توانیم درباره روز زمین بدون گرده‌افشان‌هایی که جهان ما را در حال چرخش هستند، به ویژه زنبور عسل صحبت کنیم. زنبورهای عسل علاوه بر ساختن مایع طلایی همنام خود، عملکرد حیاتی را نیز انجام می دهند – تغییری که ما دوست داریم آن را تغییر دهیم – گرده افشانی. در واقع، این گرده افشان های مهم مسئول یک سوم عرضه غذای جهان از جمله غذاهایی مانند میوه ها، سبزیجات و آجیل هستند. گرده افشان ها به سادگی با انجام کارهایی که به طور طبیعی به آنها می رسد، میلیاردها دلار به کشاورزی ایالات متحده کمک می کنند.

اکنون، می‌دانید که ما در مورد روز زمین و زنبورهای عسل بدون به اشتراک گذاشتن راه‌های سرگرم‌کننده (و خوشمزه) برای شرکت در جشن صحبت نمی‌کنیم! در اینجا چند ایده خوشمزه وجود دارد:

کباب پز ساحلی روبیو پیشنهاد زمان محدود بهاری (LTO) دارای میگوی سرخ آرژانتینی صید وحشی با سس عسل چیپوتل جدید و با امضای «شیرین گرم» است. این ترکیب جذاب در قالب‌های تاکو، بوریتو و کاسه در مکان‌های Rubio در کالیفرنیا، نوادا و آریزونا ارائه می‌شود. Rubio با هیئت ملی عسل (NHB) همکاری کرد تا منوی کودکان را ایجاد کند که حقایق جالبی را در مورد زنبورهای عسل و نقش آنها در ایجاد بسیاری از غذاهای موجود در منوهای روبیو – از آووکادو گرفته تا انبه – از طریق تلاش‌های گرده‌افشانی نشان می‌دهد.

دوستان ما در یک کافه تخم مرغ شکسته دیگر در حال گرفتن در روح (ها) بیش از حد! در مورد زنبورهای عسل گفتند:

«در کافه دیگر تخم‌مرغ شکسته، زنبورها را به‌عنوان متولیان عرضه جهانی غذا تحسین می‌کنیم.

از شما دعوت شده است که به جشن آنها برای “گرده افشان های ضروری” ما بپیوندید و از Milagro Mango Margarita “غیرقابل زندگی زنبور عسل” لذت ببرید که در اکثر کافه ها در 26 آوریل موجود است.

رفتن به اورلاندو برای EPCOT® جشنواره بین المللی گل و باغ? دوستان ما در پارک هدبندهای زنبور عسل محبوب خود را برای جشن های روز زمین برمی گردانند! این هدبندهای منحصر به فرد – فقط در آشپزخانه بیرونی Honey Bee-stro NHB موجود است – روی کاغذ بازیافتی چاپ شده و به عنوان یادآور جادویی دیگری از راه های ساده ای است که می توانیم به سیاره کمک کنیم.

به دنبال سفر نیستید؟ مشکلی نیست! ما همچنین ایده هایی در مورد چگونگی جشن گرفتن زنبورهای عسل در روز زمین از راحتی کندو خود داریم. خواه انجام فعالیت هایی با موضوع زنبور عسل با بچه ها، بازدید از زنبوردار محلی خود، یا تهیه یک غذای لذیذ الهام گرفته از گرده افشان (در زیر ده مورد برتر خود را آورده ایم)، نشان دادن عشق به دوستان گرده افشان خود در روز زمین هرگز آسان تر نبوده است. .

سفارش فوری عسل ♥