از بلوم تا نیمکت – NHB میزبان نانوایان برتر در…


نان بریده شده

هیئت ملی عسل اخیراً از 18 نانوای با نفوذ در ایالات متحده در نهمین اجلاس سالانه پخت عسل در پراویدنس، رود آیلند استقبال کرد. در این رویداد، شرکت کنندگان در مورد عسل، زنبورهای عسل، و طرز تهیه نان و شیرینی استثنایی با عسل آموزش جامعی دریافت کردند.

در اینجا لیستی از مهمترین چیزهایی است که در اجلاس سالانه پخت عسل درباره آنها صحبت کردیم و یاد گرفتیم.

1. عسل بیش از شیرینی در پخت ارائه می دهد. این یکی از شگفت‌انگیزترین چیزهایی است که باید به نانوایان و مصرف‌کنندگان در مورد استفاده از ماده کاملاً طبیعی در پخت منتقل شود. اگرچه عسل به نان و محصولات پخته شده شیرینی می بخشد، اما این ماده کاملاً طبیعی نیز ماندگاری محصولات پخته شده را افزایش می دهد، به طور طبیعی، محصولات را پوشش می دهد، چسبانده و غلیظ می کند، به رنگ طبیعی کمک می کند و موارد دیگر!

2. ما عسل را دوست داریم و مصرف کنندگان هم همینطور. ترجیحات و انتظارات مصرف کننده برای محصولات دارای برچسب تمیز همچنان به نوآوری در صنایع غذایی منجر می شود و این کار با مواد اولیه آغاز می شود. کری گروپ، یک شرکت جهانی طعم دهنده، یک نظرسنجی از بیش از 760 مصرف کننده آمریکایی در ایالات متحده برای درک ترجیحات شیرین کننده آنها انجام داد و عسل به عنوان اولویت شماره 1 شناخته شد. شما می توانید در مورد مطالعه بیشتر بدانید و مقاله سفید را از اینجا دانلود کنید!

3. یک نوع عسل برای همه وجود دارد. آیا می دانستید بیش از 300 گونه مختلف عسل در ایالات متحده وجود دارد؟ هر عسل بر اساس گلهایی که زنبورها برای شهد علوفه می کنند، رنگ، طعم و ویسکوزیته منحصر به فردی ارائه می دهد. برای اجلاس امسال، نانوایان از عسل های سراسر جهان، از جمله عسل اسطوخودوس، شاه توت، مریم گلی و عسل عسل چشیدند. در حین چشیدن طعم عسل، می‌توانید نانوایان را ببینید که دستور العمل‌ها را در سر خود فرموله می‌کنند و ایده‌هایی در مورد چگونگی به حداکثر رساندن طعم منحصر به فرد عسل در غذاهای نانوایی ایجاد می‌کنند!

4. شما همیشه پراویدنس را با دل و شکم پر ترک خواهید کرد! این ششمین سالی بود که میزبان اجلاس پخت عسل در پراویدنس بودیم و این شهر هرگز ما را شگفت زده نمی کند. از حس تاریخی آن گرفته تا مسیرهای زیبای رودخانه تا خیابان‌های مملو از بوتیک‌ها، گالری‌های هنری، و رستوران‌ها. در آخرین روز اجلاس، شرکت کنندگان از طریق تنوع بی شماری از عسل بریوش، نان عسلی هفت دانه، پانفورته عسل، گرانولا عسل و موارد دیگر طعم خود را چشیدند!

همکاری با چنین اعضای تأثیرگذار صنعت نانوایی همیشه لذت بخش است. ما همیشه از هر اجلاس به اندازه شرکت کنندگان الهام گرفته ایم (اگر نه بیشتر). حتماً به نانوایی محلی خود سری بزنید تا غذاهای خوشمزه با عسل تهیه کنید.

شات گروه HBS

سفارش فوری عسل ♥