از برانچ نهایی در زمان کرانچ لذت ببرید…


عسل واریته 2

دانا آنجلو وایت، متخصص تغذیه ثبت شده، عاشق ایجاد یک برانچ الهام گرفته از عسل با خانواده و دوستان است – اما به عنوان یک مادر پرمشغله، می‌داند که درست کردن برانچ نهایی در حین انجام کارهای روزمره صبحگاهی می‌تواند سخت باشد! White با هیئت ملی عسل شریک شده است تا پنج دستور غذا را ایجاد کند که هر برانچ را ارتقا می دهد – مهم نیست چقدر وقت گیر دارید! از یک تخته غذای مد روز با عسل اسطوخودوس گرفته تا نسخه های سبک شده از غذاهای اصلی برانچ مانند بیسکویت و پنکیک، دستور العمل های خوشمزه و آسان وایت هر جمعیتی را خوشحال می کند.

وایت علاوه بر دستور العمل های خود، اسرار خود را برای بهترین برانچ تا کنون به اشتراک می گذارد – چه این یک وعده غذایی سریع برای خانواده باشد یا یک برانچ برای بیست نفر!

  • آشپزی برای جمعیت؟ یک نوار جو دوسر را امتحان کنید! یک دسته بزرگ از بلغور جو دوسر را در آهسته پز یا قابلمه فوری خود تهیه کنید و با انواع چاشنی های شیرین و خوش طعم مانند عسل، توت تازه، آجیل خرد شده، گرانولا، پنیر رنده شده، سبزی تازه و گوجه فرنگی خشک شده سرو کنید.
  • اگر مافین، بیسکویت و سایر شیرینی ها را به عنوان بخشی از برانچ خود دوست دارید، اما نمی خواهید برای پختن زود بیدار شوید، آنها را از قبل درست کنید و در فریزر نگهداری کنید. برای نان تست تازه در فر گرم دوباره گرم کنید. این حتی با پنکیک هم کار می کند!
  • بچه ها برای صبحانه می آیند؟ یک فعالیت عملی ایجاد کنید تا آنها را مشغول نگه دارید. یک ایستگاه تزیین دستمال سفره، میز دستبند درست کنید یا یک نوار ماست «ساندا» خودتان بسازید.
  • یک نوشیدنی خاص برای سرو با برانچ درست کنید! چای سبز یخ را با قطره‌ای عسل و تکه‌های هلو تازه یا آب گازدار با نعناع تازه و لیموترش امتحان کنید.
سفارش فوری عسل ♥