اجلاس Honey Spirits Summit برترین تقطیرکنندگان را به خود جلب می کند…


ویسکی تیره برش خورده است

صنعت مشروبات الکلی تقطیر شده در پنج سال گذشته تکامل یافته است، با بازیگران کوچکتر صنایع دستی که در شهرهای بزرگ و کوچک اتاق های مزه و عملیات تاسیس کردند. این بسیار شبیه به رونق آبجوی صنایع دستی است که شاهد رشد باورنکردنی از اوایل دهه 2000 تا امروز بود، زمانی که تعداد آبجوسازی ها از حدود 2000 به بیش از 7000 رسید.

امروز، بیش از 1800 کاردستی تقطیر در ایالات متحده وجود دارد و ما از 35 نفر از آنها به لوئیزویل، کنتاکی برای سومین نشست سالانه Honey Spirits Summit استقبال کردیم.

هدف اجلاس Honey Spirits Summit ساده است: الهام بخشیدن به تقطیرکنندگان برای استفاده از عسل برای تولید ارواح با کیفیت. شما به احتمال زیاد استفاده از عسل را در مشروبات الکلی در دسته ویسکی و بوربون مشاهده کرده اید، جایی که نسخه های با طعم عسل از Jack Daniel’s، Jim Beam و Wild Turkey بر بازار ویسکی طعم دار مسلط شده اند. در واقع، این آمار چشمگیر از سال 2018 را بررسی کنید:

  • عسل جک دانیل تنسی 747000 کیس فروخت که 5.4 درصد افزایش داشت.
  • جیم بیم هانی با افزایش 14.9 درصدی به 292000 مورد رسید
  • عسل آمریکایی وحشی بوقلمون 401000 کیس فروخت که 6.1 درصد جهش در حجم داشت.

اگرچه عسل اثر خود را در دسته ویسکی و بوربون گذاشته است، اما وقتی به پتانسیل عسل در دسته مشروبات الکلی نگاه می کنیم، فقط نوک کوه یخ را نشان می دهد.

یکی از جذابیت‌های ویژه برای شرکت‌کنندگان، تولید عرقیات 100 درصدی از عسل بود. این ارواح که زمانی کمیاب بودند در حال افزایش هستند زیرا مصرف کنندگان هزاره به دنبال ارواح منحصر به فرد و باکیفیت با داستان هستند. برای آموزش به شرکت کنندگان در مورد ایجاد ارواح تقطیر شده از عسل، ما از خدمات رندی مان جونیور از عصارخانه آپ نورث در پست فالز، آیداهو استفاده کردیم. در طی یک جلسه فنی، رندی فرآیندی را که کارخانه تقطیر او طی می‌کند تا عصاره‌های عسل را تولید کند، شرح داد.

در مفهوم، فرآیند ساده است. عسل و آب را مخلوط می‌کنید، سپس مخمر را می‌ریزید و منتظر می‌شوید تا تخمیر شود. تخمیر یک ماد ایجاد می کند، که سپس به اثبات مورد نظر تقطیر می شود. اگرچه این ممکن است ساده به نظر برسد، اما تفاوت های ظریف در ساخت روحی مانند این منجر به طعم ها و معطرهای شگفت انگیزی می شود که واقعاً شبیه هیچ محصول دیگری در بازار نیست. رندی علاوه بر صحبت در مورد محصولات خود، نمونه هایی از عرقیات مختلف را که از عسل تقطیر شده بود و در بشکه ای کهنه شده بود به حاضران داد.

همچنین جزئیات فرآیند تقطیر از عسل Adam Quirk از Cardinal Spirits بود. این کارخانه تقطیر بلومینگتون، ایندیانا، با استفاده از مخمر کندوهای زنبور عسل برای شروع تخمیر، پیچ و تاب بی نظیری به محصولات خود می بخشد. بعلاوه، Cardinal Spirits Back Honey Schnapps خود را با عسل کندوهای خود شیرین می کند.

این یکی دیگر از ارائه روشنگرانه در میان دو روز پرمشغله یادگیری در مورد عسل، زنبورهای عسل و نحوه استفاده از عسل برای طعم دادن به ارواح و ایجاد منحصر به فرد 100٪ تقطیر شده از ارواح عسل بود.

طبق معمول، Honey Spirits Summit را با یک گشت و گذار در زنبورستان و ناهار ارسالی در Jeptha Creed به پایان رساندیم، جایی که توانستیم از کارخانه تقطیر آنها بازدید کنیم و ودکای عالی عسل آنها را امتحان کنیم.

از همه تقطیرکنندگانی که در رویداد ما شرکت کردند، و همچنین دانشگاه مون شاین برای میزبانی جلسات فنی و Copper and Kings برای پذیرایی استقبال می کنیم.

این ارواح عسل عالی را بررسی کنید و مطمئن شوید که در خواربارفروشی های محلی خود به دنبال ارواح عسل جدید و خلاقانه باشید!

سفارش فوری عسل ♥