اجلاس عسل به صنعت در مورد غذا و…


اجلاس صنعت عسل 1

آیا می دانستید که بیش از 50 درصد از تمام موارد غذا خوردن، تنقلات هستند؟ یا اینکه هر سال حدود 103 میلیون پوند عسل در صبح نیمه روز مصرف می شود؟ این حقایق و موارد دیگر در اجلاس صنعت عسل هیئت ملی عسل که در 17 اکتبر در دنور، کلرادو برگزار شد، ارائه شد.

این اجلاس با حضور تولیدکنندگان، بسته‌بندی‌کنندگان و واردکنندگان عسل برگزار شد و بر روند مواد غذایی و آشامیدنی تأثیرگذار بر مصرف و استفاده عسل متمرکز شد. این روز پر از اطلاعات بود زیرا هر یک از شرکای آژانس خبره هیئت ملی عسل به شرکت کنندگان در مورد فرصت‌های موجود در بازارهای مصرف‌کننده، خرده‌فروشی، خدمات غذایی، و بازارهای تولید غذا و نوشیدنی آموزش می‌دادند.

مارگارت لومبارد، مدیر اجرایی هیئت ملی عسل گفت: “هدف اجلاس صنعت عسل کمک به صنعت برای فروش بیشتر عسل است.” “با نگاهی به روندهایی که امروزه صنعت غذا را به پیش می برد، به راحتی می توان فهمید که عسل چگونه با آن جا می شود. اجلاس صنعت عسل راهی عالی برای انتقال این اطلاعات به شرکت هایی بود که به طور منظم با خرده فروشان، سرآشپزها و تولیدکنندگان بزرگ مواد غذایی صحبت می کنند.”

این رویداد یک روزه با هیئتی از کارشناسان صنایع غذایی آغاز شد که تأثیرگذاران کلیدی تأثیرگذار بر تصمیمات خرید مصرف‌کننده را شرح می‌دادند. مطالعات مختلفی در طول این پانل برجسته شد که نشان می‌دهد مصرف‌کنندگان به دنبال چه چیزی هستند و از چه چیزهایی می‌خواهند هنگام آشپزی در خانه، ناهار خوردن یا خرید یک غذای بسته‌بندی شده اجتناب کنند.

جای تعجب نیست که شیرین‌کننده‌ها در ذهن اکثر مصرف‌کنندگان قرار دارند، و پانل در مورد روش‌های مختلفی که عسل می‌تواند خود را به عنوان شیرین‌کننده ترجیحی قرار دهد صحبت کرد. ویژگی‌هایی مانند کاملاً طبیعی، برچسب تمیز و پایداری به تشخیص عسل در بازار کمک می‌کنند و هیئت ملی عسل در انتقال این پیام‌ها به مصرف‌کنندگان تهاجمی عمل کرده است. و تلاش تاثیرگذار بوده است. بر اساس مطالعه آگاهی و استفاده هیئت ملی عسل از ژوئن 2018، عسل شیرین کننده ترجیحی در میان بازار هدف مصرف کنندگان سازمان است.

یک بحث پر جنب و جوش پانل صنایع غذایی را بسته و در قلب دستور کار روز قرار گرفت. هر یک از کارشناسان نمایندگی هیئت ملی عسل فرصت های عسل را در زمینه تخصصی خود شرح دادند. در اینجا پنج مورد از آموخته های کلیدی از اجلاس صنعت عسل آورده شده است.

1. روشی کاملاً طبیعی برای شروع روز. عسل مترادف با پایان روز صبح است، چه برای اضافه کردن بلغور جو دوسر یا در یک فنجان چای داغ استفاده شود. در واقع ۷۳ درصد از کل عسل مصرفی سالانه برای صبحانه مصرف می شود. حتی با وجود این قرار گرفتن در معرض مثبت، شرکت کنندگان دریافتند که هنوز تکه بزرگتری از پای برای عسل وجود دارد که در روز صبح میل شود. بزرگترین زمینه های فرصت: شیک های پروتئینی، چای سرد، کلوچه انگلیسی، پنکیک و وافل.

2. عسل اپتیک عالی دارد. موضوع اصلی بحث در طول روز، نقش مهم عسل در بازاریابی محصولات غذایی و نوشیدنی بود. این امر به ویژه در مورد کالاهای بسته بندی شده مصرفی صدق می کند، که اغلب از تصاویر عسل و زنبور عسل بر روی بسته بندی محصول استفاده می کنند تا مزایای شیرین کننده کاملا طبیعی را منتقل کنند. فراتر از بازاریابی، شرکت‌کنندگان در مورد فرصت‌های فراوان در دسته میان‌وعده‌های در حال رشد اطلاعات کسب کردند. عسل نقش های زیادی در این محصولات ایفا می کند، از صاف کردن طعم غذاهای پر پروتئین گرفته تا ایجاد درک آشنایی با محصولات غیر سنتی مانند تنقلات نخود.

3. با یک طرف عسل. بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان وعده های غذایی خود را خارج از خانه مصرف می کنند که باعث انفجار مفاهیم و فرصت های جدید برای نفوذ عسل به منوی رستوران ها، کافه تریاها و موارد دیگر می شود. بزرگترین فرصت ها با منوهای صبحانه ظاهر می شود که به آرامی به منوهای تمام روز گسترش یافته است. فرصت های دیگر برای نفوذ عسل به منوی رستوران ها شامل چاشنی های خانگی، کوکتل های الهام گرفته از عسل و ترشی/تخمیر می شود.

4. آیا قهوه و عسل می توانند PB&J جدید باشند؟ این سوالی بود که برای شرکت کنندگان در جلسه غواصی عمیق در مورد پتانسیل عسل برای به دست آوردن سهم بازار در بازار رو به رشد قهوه تخصصی مطرح شد. زنجیره‌های تخصصی مانند Peet’s و Caribou با راه‌اندازی محصولات تولید شده با عسل فصلی، به بازار عسل جهش کرده‌اند. به عنوان مثال، Peet’s اخیراً یک کافه لاته طلایی ساخته شده با عسل و یک ماکیاتوی عسلی و کاپوچینو را معرفی کرده است. انتظار نمی رود رشد بخش قهوه تخصصی به این زودی ها کند شود، و فرصتی عالی برای عسل ایجاد می کند تا در آینده بسیار نزدیک به نوشیدنی های قهوه مورد علاقه شما راه پیدا کند!

5. زنبور عسل و آبجو. اجلاس صنعت عسل امسال به دلیل مهمی در آبجوسازی وینکوپ برگزار شد. آبجوها عاشق دم کردن با عسل هستند. در واقع، طبق یک مطالعه حجمی در سال 2015 که توسط هیئت ملی عسل انجام شد، آبجوسازان سالانه بیش از 20 میلیون پوند عسل خریداری می کنند! علاوه بر میزبانی مهربان برای اجلاس صنعت عسل امسال، آبجوسازی Wynkoop همچنین یک آبجو عسل ویژه برای این رویداد دم کرد. پس از یک روز پر از اطلاعات، شرکت کنندگان توانستند با گشت و گذار در کارخانه آبجوسازی در حالی که یک لیوان باطراوت از هانی هلز می نوشیدند، به پایان برسند.

سفارش فوری عسل ♥