اجلاس عسل بهترین نانوایان و آبجوسازان را جذب می کند…


نان o

هر ساله، هیئت ملی عسل اجلاس های مختلف عسل را در سراسر ایالات متحده برگزار می کند و تعدادی از نانوایان، آبجوسازان و تقطیرکنندگان برتر را به سمینارهای آموزشی در مورد استفاده از عسل در برنامه های غذایی و نوشیدنی جذب می کند.

اینها رویدادهای کوچک اما تأثیرگذار هستند. ما حداکثر 25 نفر از بهترین صنعتگران را در صنایع مربوطه خود استخدام می کنیم و به آنها غوطه وری کامل در داستان عسل می دهیم، از زنبور عسل گرفته تا استفاده از عسل در نانوایی یا آبجوسازی.

از طریق این رویدادها، ما این فرصت را داشتیم که برخی از بهترین نانوایان صنعتگر و شیرینی‌پزان را در حال تماشای تماشا کنیم که از عسل برای تهیه غذاهای شگفت‌انگیز نانوایی استفاده می‌کنند. ما همچنین به آبجوسازان بی‌شماری آموزش داده‌ایم که چگونه می‌توان عسل را بدون از دست دادن ماهیت معطر و عمق طعم آن در آبجو گنجاند.

این رویدادها برای تیم ما بسیار ارزشمند است، و ما دوست داریم که شرکت کنندگان گذشته به دلیل کارشان توسط صنعت به طور کلی شناخته شوند. این اتفاق اخیرا با انتشار نیمه نهایی جایزه جیمز ریش 2018 رخ داد. نامزدی برای این جایزه در صنعت غذا معادل نامزدی جایزه اسکار یا گرمی است.

ما بسیار هیجان‌زده بودیم که نیمه نهایی‌های امسال حاوی نام‌های آشنای نانواها و آبجوسازانی هستند که در اجلاس‌های مختلف Honey Summits با آنها کار کرده‌ایم. به موارد زیر تبریک می گویم!

نانوای برجسته

شراب، آبجو یا الکل حرفه ای برجسته

سفارش فوری عسل ♥