آیا عسل گیاهخوار است- وگان ها نسبت به عسل چه احساسی دارند؟


است عسل یک گیاهخوار محسوب می شود غذا؟ اگر دوستانی دارید که از رژیم غذایی وگان پیروی می کنند، شاید تعجب کنید که بدانید برخی از آنها عسل نمی خورند. ما گاهی اوقات فکر می کنیم سبک زندگی وگان به معنای گیاهخواری است. با این حال، در حالی که گیاهخواری و گیاهخواری شباهت هایی دارند – آنها یکسان نیستند. بنابراین، هانی وگان است? خب بستگی داره از کی بپرسی

غذاهای گیاهی وگان و تصویر شیشه ای از عسل.

آیا می توان عسل را در رژیم غذایی وگان گنجاند؟

وگانیسم اغلب به عنوان شیوه ای از زندگی توصیف می شود که تلاش می کند هر شکلی از استثمار حیوانات را کنار بگذارد. دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است فرد برای پیروی از یک رژیم غذایی سخت گیاهی انتخاب کند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

برخی این کار را برای ترویج یک سبک زندگی سالم تر انجام می دهند و شاید از برخی بیماری هایی که ناشی از مصرف زیاد گوشت قرمز است جلوگیری کنند. برخی دیگر به شدت در مورد آسیب رساندن به حیوانات احساس می کنند و نمی خواهند به خاطر غذا کشته یا آسیب ببینند.

برای افرادی که از یک رژیم سخت گیاهی پیروی می کنند، هر گونه غذایی از گیاهان اشکالی ندارد. اما، غذاهایی که از حیوانات تهیه می شوند، ممنوع است. بلافاصله می توانید ببینید که همبرگر، استیک و مرغ در منو نیست.

اما، این محدودیت به گوشت محدود نمی شود. این شامل محصولات برداشت شده از حیوانات مانند تخم مرغ، پنیر، شیر و بله … عسل است.

شیشه عسل احاطه شده با غذاهای تایید شده وگان.

چرا هانی وگان نیست (برای بیشتر مردم)

اکثر وگان ها از مصرف عسل اجتناب می کنند زیرا از کلنی زنبور عسل گرفته شده است. همین امر در مورد سایر محصولات کندو مانند گرده زنبور عسل، بره موم، لانه زنبوری و غیره

هیچ کس نمی تواند انکار کند که برخی از زنبورها در هر یک از آنها آسیب دیده اند برداشت عسل عمل. این امر به ویژه در شرکت های تجاری بزرگ که مجبورند هزاران کندو را در هر فصل کار کنند، صادق است. تلاش برای اطمینان از اینکه هیچ زنبوری کشته یا آسیب نبیند غیرممکن خواهد بود.

با این حال، زنبورداری مانند هر نوع کشاورزی دیگری است، راه های زیادی برای انجام آن وجود دارد. بسیاری از زنبورداران با احتیاط فقط محصول اضافی را مصرف می کنند. ترک مستعمره مقدار زیادی از خود عسل خود را برای زمستان.

این زنبورداران نیز تمام تلاش خود را می کنند تا تا حد امکان از مرگ زنبورها جلوگیری کنند. آنها زنبورهای عسل را برای شادی و ارتباط با طبیعت نگهداری می کنند، تولید عسل هدف اصلی نیست. زمانی که یک کسب و کار بزرگ برای کسب سود اداره می کنید، همیشه این امکان وجود ندارد.

با این حال، عسل برای بسیاری از کسانی که گیاهخواری می کنند یک موضوع بحث برانگیز است. آنها مطمئن نیستند که ایده اجتناب از بهره کشی از حیوانات شامل حشرات نیز می شود.

به همین دلیل، برخی از گیاهخواران از رژیم غذایی فقط گیاهی پیروی می کنند اما در منوی غذایی خود عسل را نیز گنجانده اند. آنها همچنین گرده زنبور عسل و سایر محصولات کندو را که بدون کشتن کندو برداشت می شوند، مصرف می کنند.

عسل و مواد غذایی گرده زنبور عسل تایید نشده وگان تصویر.

غذاهای گیاهی حاصل از گرده افشانی زنبور عسل

برای اضافه کردن بحث بیشتر به این موضوع، در مورد غذاهای وابسته به زنبورها مانند محصولات بادام یا آووکادو چطور؟ هیچ یک از محصولات نمی توانند با موفقیت انجام شوند بدون گرده افشانی زنبور عسل رشد می کند. آیا این باعث می‌شود که این محصولات – حتی شیر بادام – نیز محدود شوند؟

وقتی تعداد زیادی از کلنی ها برای گرده افشانی این محصولات تک گل فرستاده می شوند، سلامت زنبور عسل آسیب می بیند. در طول هفته هایی که در مزرعه هستند، به دلیل تنوع غذایی محدود، تغذیه آنها ضعیف است.

بادام و شیر بادام بر تصویر گرده افشانی زنبور عسل تکیه دارند.

آیا عسل می تواند بخشی از یک رژیم غذایی وگان باشد؟

برخی از وگان ها از رژیم غذایی سخت پیروی نمی کنند. آنها عسل را به رژیم غذایی خود اضافه می کنند در حالی که از سایر غذاهای حیوانی اجتناب می کنند.

این افراد زنبوردارانی را جستجو می کنند که در مدیریت کندو با وجدان بیشتری عمل می کنند. مراقبت از کلنی های خود برای جلوگیری از آسیب رساندن به زنبورها تا حد امکان.

عسل گیاهی از چه ساخته شده است?

ممکن است اصطلاح عسل وگان را بشنوید. طبق تعریف، عسل واقعی یک محصول است تولید شده توسط زنبورها از شهد گیاهی با این حال، از آنجایی که عسل زنبور عسل خارج از منوی غذایی است – وجود دارد جایگزین عسل گیاهی که استفاده می شود.

این محصولات از شیرین کننده های گیاهی تهیه می شوند و می توان آنها را مانند عسل استفاده کرد. آنها شامل ملاس، شربت افرا و سایر محصولات شیرین مشتق شده از آب گیاهان هستند.

برای کسانی که به آن پایبند هستند سبک زندگی سخت گیاهخواری، عسل مجاز نیست. این شامل هر دستور پخت با عسل. اما، کسانی که رویکرد نرم تری به این فلسفه دارند، می توانند عسل زنبور عسل را به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود نگه دارند.

سفارش فوری عسل ♥