آخرین لحظات شیرین تابستان را با عسل بچشید


ذرت کبابی با کره عسل تند

باورتان می شود که در هفته اول مرداد هستیم؟ این تابستان گذشت! برای بسیاری، آگوست نشانه آغاز فصل بازگشت به مدرسه است، اما در بسیاری از نقاط کشور، بچه ها تا پایان ماه اوت به مدرسه باز نمی گردند، به این معنی که هنوز چند هفته از تابستان شیرین باقی مانده است.

در حالی که ممکن است بر اطمینان از داشتن تمام مدادها، دفترچه‌ها و سایر وسایل لازم برای آماده کردن فرزندانمان برای یک سال تحصیلی موفق تمرکز کنیم، نباید فراموش کنیم که قبل از شروع فصل جدید، زمان با کیفیتی را با عزیزانمان سپری کنیم. چه آخرین سفر کمپینگی داشته باشید و چه میزبانی از خانواده، دوستان و همسایگان برای کباب آخر هفته، عسل می تواند به شما کمک کند آخرین لحظات شیرین تابستان را بچشید.

اگر به طور منظم وبلاگ ما را دنبال می کنید (و راستش را بخواهید، چرا این کار را نمی کنید؟)، شنیده اید که ما در مورد مزایای عملکردی عسل در کل منوی خود صحبت های زیادی می کنیم. از صبحانه گرفته تا کوکتل و همه چیز در این میان، هیچ غذایی وجود ندارد که نتوان آن را با عسل تقویت کرد، و هیچ زمانی بهتر از اکنون برای آن وجود ندارد.

عسل واقعاً در تابستان می درخشد. از شیرین کردن لیموناد و چای شیرین و سرو بستنی و میوه های کبابی گرفته تا متعادل کردن غذای تازه و مرین کردن گوشت کبابی. امروز ما پایگاه داده گسترده دستور العمل های خود را برای دستور العمل هایی جستجو کرده ایم که به بهترین وجه بیانگر تابستان است و عملکرد منحصر به فرد و تطبیق پذیری عسل را به نمایش می گذارد، و آنها را در زیر برای شما آورده ایم.

حالا عزیزم، همسایه ها را صدا کن چون این آخر هفته شیرین ترین مهمانی تابستان را برگزار می کنی!

دستور پخت عسل مورد علاقه برای تابستان دارید؟ ما دوست داریم در مورد آن بشنویم! در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سفارش فوری عسل ♥