آب سیب با عسل – خودتان مقوی بسازید


با سرد شدن هوا، آن سرفه ها و بوهای تند و زننده مطمئناً ظاهر خود را نشان خواهند داد. اگر از امتحان کردن داروهای طبیعی لذت می برید، این دستور العمل شربت عسل ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید و در حالی که هیچ راهی برای جلوگیری از هر بیماری وجود ندارد، ما می توانیم برای تقویت سیستم ایمنی خود تلاش کنیم. عسل خام اغلب بخشی از درمان های طبیعی است.

دمنوش عسل خانگی در یک تصویر شیشه ای شفاف.

سیب آتشین با عسل چیست؟

Fire Cider نام رنگارنگ یک تونیک گیاهی است اما چیست؟

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

در اواسط دهه هفتاد، رزماری گلادستار، گیاه‌شناس معروف، اولین دستور غذای Fire Cider را توسعه داد. یک معجون خانگی از مواد برای ارتقای سلامتی بهتر.

اعتقاد بر این بود که مصرف منظم آن در طول زمستان، تلاش بدن شما را برای مبارزه با بیماری افزایش می دهد. با ارائه پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن، بدن سالم شما کمتر بیمار می شود.

این داروی گیاهی به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. گیاهپزشکان خانگی از اثربخشی و سادگی این دستور العمل لذت بردند. مردم می خواستند آن را امتحان کنند و ببینند که آیا برای خانواده آنها مفید است یا خیر.

دستور اولیه خانم گلادستار ترکیبی قوی از پیاز، زنجبیل، ترب کوهی، فلفل کاین و سیر بود.

به راحتی می توان فهمید که چرا او آن را Fire Cider نامید. این مواد نیاز به نامی پررنگ و قابل یادآوری دارند – حتی با افزودن نام شیرین عسل.

گیاهان مورد استفاده در دستور العمل آب سیب در یک تصویر بشقاب نارنجی.

امروزه، انواع مختلفی از آن وجود دارد دستور تونیک عسل آب سرد. برخی از افراد زردچوبه یا فلفل چیلی تند را به دستور غذا اضافه می کنند. سایر گیاهان عبارتند از لیمو، آویشن و گیاهان دیگر. شما آزاد هستید که آزمایش کنید.

درمان گیاهی: فواید استفاده از تونیک عسل سیب آتشین

این تونیک عسل برای ارتقای سلامت و تندرستی در نظر گرفته شده است. تقویت سیستم ایمنی احتمال بیماری شما را کاهش می دهد.

به یاد داشته باشید، هیچ چیز تضمینی نیست یا از سرماخوردگی یا آنفولانزا جلوگیری می کند. با این حال، یک بدن سالم شانس بسیار بهتری برای دفع بیماری خواهد داشت.

کسانی که تونیک مصرف می کنند معتقدند سرماخوردگی کمتری را تجربه می کنند. یا، اگر مریض شوند – فکر می کنند که این به آنها کمک می کند تا سریعتر احساس بهتری داشته باشند.

این یک درمان پزشکی اثبات شده برای هیچ بیماری نیست. اما داروهای گیاهی مانند Fire Cider Honey Tonic قدمت آن به قدیم برمی‌گردد.

برخی از آنها باید کمی اعتبار داشته باشند تا بتوانند برای مدت طولانی زنده بمانند.

تصویر تونیک شیشه عسل و شیشه شیر آتشین.

تونیک عسل فایر سیدر

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

تونیک عسل فایر سیدر یک داروی خانگی گیاهی است که اعتقاد بر این است که سلامتی بهتر را بهبود می بخشد. این تونیک تند که با مواد طبیعی ساخته شده است، در برابر سرماخوردگی و سرفه موثر است. گیاهان دارویی خانگی معتقدند که به سیستم ایمنی بدن ما کمک می کند تا با بیماری مبارزه کند. سیدر آتشین به چند هفته نیاز دارد تا بالغ شود اما درست کردن آن آسان است.

  • 2 فنجان ها سرکه سیب
  • 1/2 فنجان عسل
  • 3 اونس ریشه زنجبیل
  • 3 اونس پیاز شیرین خرد شده
  • 1 1/2 اونس حبه سیر – پوست کنده
  • 1 1/2 اونس ریشه ترب خرد شده
  • 1 قاشق سوپخوری آویشن خشک
رایج ترین دوز تونیک عسل فایر سیدر 2 قاشق غذاخوری در روز است. قبل از نوشیدن آن را در آب رقیق کنید یا به یک فنجان چای یا قهوه اضافه کنید. *همیشه قبل از مصرف هر گونه داروی گیاهی باید با پزشک خود مشورت کنید.

استفاده و ذخیره آب سیب آتشین

کسانی که مایل به تقویت ایمنی طبیعی هستند 2 قاشق غذاخوری در روز مصرف کنند. این یک روش کلی برای استفاده از تونیک است.

با این حال، اگر فکر می کنید سرماخوردگی دارید، 3 یا 4 دوز کوچک در طول روز ایده خوبی است.

همیشه دستور غذا را قبل از نوشیدن با آب رقیق کنید. و راه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از تونیک فایر سیدر هانی در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

اگر نمی خواهید آن را بنوشید، یک قاشق را به فنجان چای داغ مورد علاقه خود اضافه کنید.

این مایع مبتنی بر سرکه همچنین در دستور العمل های وینیگرت مورد علاقه شما به خوبی عمل می کند. کمی در سوپ یا سالاد بعدی خود امتحان کنید. ماریناد خوبی هم درست میکنه

تونیک عسل سیب آتشین شما آماده استفاده است. چند ماه در دمای اتاق و بیش از یک سال در یخچال ماندگاری دارد.

شیشه عسل و شیشه آماده استفاده از تصویر آب سیب.

را استفاده از عسل برای سلامتی بهتر یک عمل رایج است. عسل با دارچین اضافه شده است یکی دیگر از رژیم های بهداشتی محبوب برای تسکین سرماخوردگی است.

امیدوارم از امتحان این داروی گیاهی تونیک عسل فایر سیدر در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا امسال لذت ببرید. شاید ترکیب های جدیدی ایجاد کنید تا آن را حتی بهتر کنید.

سلب مسئولیت پزشکی: من یک متخصص پزشکی نیستم. قبل از امتحان این دارو یا هر داروی گیاهی با پزشک خود مشورت کنید. فقط به این دلیل که طبیعی است – به این معنی نیست که برای همه بی خطر است.

سفارش فوری عسل ♥